auto-detailing

By auto lśniło dawnym blaskiem

Każdy właściciel samochodu chciałby, aby jego auteczko nie tylko świetnie się sprawowało na drodze, ale też było powodem do dumy, jeśli chodzi o jego estetykę. I tutaj odpowiedzią na te oczekiwania staje się auto detailing. Cóż to takiego?

O samochód trzeba dbać

Mówiąc najprościej pod pojęauto-detailingciem tym kryje się zespół czynności podejmowanych w celu oczyszczenia samochodu, bądź jego części, renowacji oraz konserwacji.
A to wszystko właśnie po to, aby wydobyć z auta jego naturalne piękno, podkreślić jego estetykę, poprawić walory użytkowe pojazdu. Auto detailing jest procesem, który możemy podzielić na dwie kategorie. Pierwsza z nich koncentruje się wokół wnętrza samochodu. Druga natomiast na jego zewnętrznej powłoce. Jeśli mowa o detailingu wnętrza, to obejmuje on zarówno przestrzeń pasażerską, jak i bagażnik.Wszystkie podejmowane w tym zakresie prace mają na celu jak najwierniejsze przywrócenie wszystkim elementom, nawet najdrobniejszym detalom, wyglądu jaki miały w momencie opuszczania fabryki. Dlatego też wszystkie elementy, w tym tapicerka czy kokpit poddawane są dokładnemu czyszczeniu. Jeżeli chodzi natomiast o detailing zewnętrzny, to tutaj kluczową rolę odgrywa renowacja lakieru. Pierwszym etapem jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z karoserii.

Następnie przechodzimy do polerowania powłoki. I wreszcie trzeci etap- konserwacja, do której używa się specjalnego wosku. Wykonana profesjonalnie renowacja lakieru sprawia, że samochód nabiera zupełnie nowego wymiaru. Jeśli szukamy profesjonalnej firmy, która świadczy takie usługi, to niewątpliwie Kraków jest miastem, gdzie ją znajdziemy. Kraków- tak, właśnie tutaj nasz samochód nabierze dawnego blasku. Zarówno jego wnętrze, jak i część zewnętrzna znów będą wyglądać, jakby samochód dopiero co wyjechał spod maszyn fabryki, które go wyprodukowały.

Więcej info na stronie Auto Detailing Warszawa