Byliśmy zadowoleni z naszego zespołu na weselu

Mój chłopak postanowił mi się oświadczyć. Byliśmy ze sobą już długo więc oczywiście się zgodziłam. Nie wiedziałam, że Michał już sobie zaplanował praktycznie cały nasz ślub. Oczywiście dowiedziałam się o tym w trakcie naszej kolacji zaręczynowej, która miała miejsce w walentynki. Michał powiedział, że już wstępnie wybrał fotografa i kamerzystę a także lokal.

Wybraliśmy wspólnie zespół na nasze wesele

zespół na wesele wrocławWszystko dla mnie było sporym zaskoczeniem. Wiedziałam, że Michał lubi szybko działać ale byłam zupełnie zaskoczona propozycją ślubu a Michał już miał kilkanaście rzeczy bardzo ważnych w trakcie uroczystości już wybranych. Wspólnie musieliśmy podjąć decyzję odnoście zespołu, który zagra na naszym weselu. Na szczęście w wielu kwestiach mamy bardzo podobny gust więc szybko udało nam się znaleźć odpowiednią ekipę. Zespół na wesele wrocław został nam polecony przez znajomych. Byliśmy u nich na weselu pół roku temu i świetnie się bawiliśmy. Wypytaliśmy ich o wszystkie szczegóły związane z pracą zespoły. Wszystkie formalności można było ustalić bezpośrednio w naszej miejscowości bo zespół miał we Wrocławiu swoją siedzibę. Znajomi byli zadowoleni z kosztów, które musieli ponieść żeby zespół [pojawił się na ich weselu. Koszty te nie były wysokie. Na szczęście ekipa miała wolny termin i zgodziła się u nas na weselu zagrać. Byłam bardzo szczęśliwa, że tak sprawnie udało nam się wszystko załatwić. Kamerzysta i fotograf a także lokal wybrany przez mojego narzeczonego został przeze mnie zaakceptowany. 

Nasza uroczystość była wyjątkowa. Chyba nie spodziewałam się, że wszystko będzie tak wyglądać. Miałam pewne obawy czy na pewno wszystko nam się uda ale były one nie potrzebne. Zespół świetnie zagrał. Goście bawili się do białego rana i to było dla nas najważniejsze.