Części zamienne szwedzkiej marki

Popularne traktorki ogrodowe, kosiarki, czy urządzenia uzupełniające ich pracę takie jak kosy czy podkaszarki, w znacznym stopniu ułatwiają prace sezonowe jak i całoroczne w niejednym ogrodzie. Przeważnie do większości z nich można też kupić wiele części zamiennych.

Jaki elementy wymienia się w kosiarkach?

części zamienne stiga sklep onlineSprzęt ogrodniczy marki Stiga jest stworzony z myślą o ciężkiej i częstej pracy w ogrodzie. Są to profesjonalne kosiarki spalinowe i elektryczne, kosy spalinowe czy traktorki ogrodnicze, które w szybki i dokładny sposób radzą radzą sobie z każdym trawnikiem. Jednak jak każdy sprzęt i ten także posiada określone możliwości, po przekroczeniu których spada jego wydajność. Wynika to przede wszystkim z uszkodzenia poszczególnych części, które są narażone na największe obciążania. Przeważnie w tego typu urządzeniach ogrodniczych głównie wymianie podlegają noże tnące, które ze względu na swój specyficzny kształt, nie nadają się do naostrzenia. Jeżeli się stępią albo ulegną zniszczeniu, to należy je wymienić na nowe. Oczywiście inne elementy też mogą ulec niszczeniu, jednakże ich awaria nie zawsze powoduje uziemienie całego sprzętu. Jeżeli interesują nas części zamienne Stiga sklep online jest najtańszym miejscem na ich zakup. Są to przeważnie sklepy specjalistyczne, które zajmują się sprzedaż całych sprzętów i pojazdów marki Stiga, ale także ich częściami zamiennymi. Do traktorków tejże marki dostaniemy jeszcze reflektory, koła czy kierownicę. W przypadku większości awarii, są one usuwane przez producenta.

Ponieważ kosiarki i traktorki Stiga posiadają długą gwarancję producenta, to większość napraw jest realizowana w ramach gwarancji. Jednak noże zawsze leżą w gestii właściciela sprzętu, ponieważ szybkość ich stępienia zależy od sposobu i częstotliwości użytkowania.