wizytówka

Czy drukarnie upadły? Czy tylko przeniosły się do Internetu? Kto drukuje ulotki?

Drukarnia, to już upadająca forma działalności? A może tylko przenieśli swoje usługi z ulic, miast i dużych lokum, do zwykłego Internetu? Tego typu instytucje mają się dobrze, ale zostały bardziej zautomatyzowane i maszyny są już o wiele mniejsze. Dlatego nie potrzebne są już duże lokale, a przeciętni zjadacze chleba coraz rzadziej potrzebują tego typu usług.

Ulotki nadal są potrzebne

wizytówkaPowstały więc małe punkty ksero, które jednocześnie oferują hurtowy wydruk danej ulotki i wizytówki. Więc gdzie szukać najlepszej oferty? Są to firmy działające Internetowe, takie jak drukarnia.studiodavinci.pl. Oficjalnie firma znajduje się w mieście Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Skoro ludzie już nie potrzebują drukarni, to do kogo skierowane są te wszystkie oferty? Potencjalnymi klientami są firmy, małe i duże, nie ważne jakiej wielkości jest działalność, dosłownie każda potrzebuje zabiegów marketingowych by móc rozwijać się w odpowiednim kierunki i trafiać do coraz większej liczby ludzi. Poważne firmy coraz częściej rezygnują z prężnego marketingu Internetowego, ponieważ często mylony jest ze zwykłym spamem i przez to ignorowany. Jednak jaskrawa i rzucająca się w oczy grafika, którą otrzymaliśmy idąc przez miasto, na pewno zwróci naszą uwagę i przeczytamy chociaż nagłówek, zazwyczaj w nim jest nazwa i szybko podkreślony rodzaj działalności.

W ten sposób znajdziemy chociaż kilkadziesiąt osób których zainteresują nasze usługi. Tego typu reklama jest najtańszą formą, przy dużym zamówieniu u drukarni, ceny są bardzo niskie i za kilka groszy możemy wydrukować nawet kilka sztuk naszych ulotek i wizytówek.