Czy warto kupić Kross Vento 2.0?

 

Jeśli chcemy kupić naszemu dziecku rower, który będzie szybki, ale jednocześnie bezpieczny, Vento 2.0 od Krossa, jest tym, czego pożąda każdy klient. To rower, na którym nasza pociecha poczuje prawdziwą szybkość i będzie mogła towarzyszyć nam w szosowych przejażdżkach. 

Szosowy Vento Junior 2.0 od Krossa

kross vento junior 2.0Gdy nasze dziecko od dawna marzy o rowerze szosowym, w końcu przychodzi czas, że jesteśmy gotowi spełnić to marzenie. Vento 2.0 to mała szosówka, o klasycznej konstrukcji kierownicy, charakterystycznie wygiętej w kształt baranich rogów. Ramę wykonano z bardzo lekkiego aluminium Lite, co przyczyniło się do zbalansowania odpowiedniej sztywności z masą. Amortyzowany, markowy widelec bardzo dobrze tłumi wszelkie drgania, szczególnie na nierównych trasach. Kross Vento Junior 2.0 to propozycja dla wszystkich dzieciaków, które uwielbiają się ścigać i w przyszłości chciałyby zostać zawodowymi cyklistami. Na rynku mamy bardzo niewiele rowerów szosowych dla dzieci, dlatego bardzo dobrze, że Kross zdecydował się wypełnić tą lukę. To ukłon również w stronę rodziców, którzy jeżdżą szosówkami i chcieliby przekazać tą pasję również swoim dzieciom. Koszt Vento 2.0 to niecałe dwa tysiące złotych, jednakże w ofertach promocyjnych i na wyprzedażach, dostać możemy go jeszcze taniej. Rower najlepiej zakupić w sklepie internetowym producenta, bowiem tam też znajdziemy dedykowane, firmowe akcesoria, jak ochraniacze, czy kaski, które podczas szosowych przejażdżek, są absolutną koniecznością.

Nie wszystkie dzieciaki lubią rowery szosowe, jednakże są też takie, które chcą wyłącznie taki jednoślad. Niektórych zwyczajnie od zawsze pociąga szybkość i nie ma się czemu dziwić. Trzeba wychodzić naprzeciw pasjom swoich dzieci i je wspierać, szczególnie jeśli jest nią sport.