wynajem samochodów

Dodatkowe opłaty karne w wynajmie samochodów

Dlaczego warto korzystać z takich placówek jak wypożyczalnia samochodów dostawczych nawet jeżeli potrzebujemy auta do firmy na kilka tygodni a nawet miesięcy? Ponieważ zarówno kupno za gotówkę, jak i na raty w takim wypadku się nie sprawdzi.

Jakie dodatkowe opłaty można znaleźć w wynajmie samochodów?

wynajem samochodówJedynie kiedy potrzeba nam samochodu na stałe, to lepiej jest faktycznie kupić go niż inwestować w wynajem samochodów. W innych wypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie czasowy wynajem busów czy mniejszych aut. Czy poza opłatą za wypożyczenie i kaucją można się spodziewać innych dodatkowych? Żadna wypożyczalnia samochodów jeżeli dba o dobrą markę i swoją renomę nie ukrywa dodatkowych opłat i jeżeli cały przebieg wynajmu minie bez komplikacji to nie musimy się obawiać dodatkowych kosztów. Nawet jeżeli dojdzie do kradzieży czy stłuczki, ale nie będzie w tym winy wynajmującego to firma oferująca wynajem samochodów łódź – dostawczych i osobówek jest ubezpieczona na taką okoliczność. Opłaty karne są wyłuszczone w regulaminie i poniesiemy je jeżeli go złamiemy. Karę pieniężna poniesiemy między innymi jeżeli zwrócimy samochód bez dokumentów czy części. Nawet ponad 300 złotych trzeba uiścić za brak dowodu rejestracyjnego, naklejki na szybie czy też dokumentów związanych z ubezpieczeniem. Sporą kwotę także trzeba dopłacić za utratę kluczyków, kołpaków czy radia i innych detali. Jak widać nasza niefrasobliwość może nas sporo kosztować. Regulamin przewiduje również opłaty karne za przewożenie zwierząt, jeżeli nie jest to dozwolone, wywiezienie auta za granicę czy palenie w nim. Jeżeli pragniemy być dobrymi kontrahentami, którzy jeszcze nie raz chcą skorzystać z usług danej firmy oferujące wynajem samochodów dostawczych czy rodzinnych, to warto dołożyć starań by tych opłat karnych nie trzeba było płacić.

Po prostu o auto trzeba dbać i skrupulatnie przestrzegać regulaminu. Wtedy każda wypożyczalnia busów będzie stała przed nami otworem, a my nie zapłacimy więcej niż wynosi czynsz za auto lub zniesienie udziału w szkodzie własnej.

Dodaj komentarz


Notice: Undefined index: cookies in /home/roboblog/public_html/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638