Doskonałe plecaki do szkoły i nie tylko!

Jak co roku planowaliśmy z przyjaciółmi wybrać się na jeden z większych festiwali w naszym kraju. Niestety niemal w ostatniej chwili zorientowałam się, że w moim starym plecaku wyjazdowym zepsuł się suwak. Musiałam kupować cokolwiek szybko na ostatnią chwile, ale jak się okazało był to zakup najlepszej jakości plecaka.

Wygodne i pojemne plecaki

plecak coolpackNa festiwale nie jeździmy zbyt daleko od rodzinnego miasta, więc nie potrzebuję zabierać ze sobą wielu rzeczy. Przeważnie mieszczę się w jeden plecak i opcjonalnie tradycyjną saszetkę nerkę. Mimo to mój stary plecak może nie był najwspanialszy pod względem wygody, ale te braki rekompensowała jego pojemność. Czasami śmiałam się, że jestem w stanie zmieścić do niego cały dom, a jeszcze miejsce na garaż pozostanie. Dlatego smutno mi było rozstawać się ze starym plecakiem. Szukając po sklepach nowego plecaka który wydawałby się odpowiedni na tego typu wycieczki, zalazłam piękny plecak coolpack. Już same walory estetyczne sprawiły, że zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Miał on naprawdę modny wygląd i był przystrojony w przepiękny motyw kwiatowy. Co się jednak okazało, wydawał się być równie pojemny, co mój stary plecak! Myślałam, że już lepiej nie dam rady trafić, dlatego zdecydowałam się na jego zakup. Po powrocie do domu od razu zabrałam się do pakowania ponieważ wyjazd miał się odbyć już nazajutrz. Bez problemu zmieściłam wszystko, co niezbędne do nowego plecaka, a dzięki dodatkowym kieszeniom sprytnie usytuowanym w taki sposób, aby mieć do nich łatwy dostęp, mogłam spakować jeszcze więcej drobiazgów i tym samym zrezygnować z dodatkowej saszetki.

Plecak spisał się na festiwalu śpiewająco! Okazał się także nad wyraz wygodny. Najważniejsze jednak było dla mnie to, że pomimo upałów, jakie panowały w dniach festiwalu ramiona plecaka nie obtarły mojej skóry i nie pojawiły się na niej również odparzenia co miało miejsce niestety w przypadku starego plecaka. Teraz cieszę się, że mój stary plecak nie podołał kolejnej wyprawie, bowiem dzięki temu mogłam zakupić coś znacznie lepszego.