Dostawy realizowane przez sprawdzoną firmę kurierską

 

Działem tylko na terenie województwa , bo tam miałem swoich stałych odbiorców. Nie planowałem rozwijać działalności, gdyż wiązało się to z ogromnym nakładem czasu i pracy a mi go zdecydowanie brakowało. Może w przyszłości rozważę taką możliwość, ale póki co, jestem zadowolony. 

Współpraca z bardzo rzetelnym kurierem

kurier z BydgoszczyDo tej pory korzystałem z usług różnych firm kurierskich, ale nie do końca byłem zadowolony. Zależało mi na stałem współpracy, gdyż towar wysyłałem codziennie. Chciałem, żeby każdego dnia ten sam kurier z Bydgoszczy odbierał z mojej firmy paczki i na takiej umowie mi zależało. Była jedna firma, z której usług byłem wyjątkowo zadowolony, dlatego dopytałem tam o możliwość stałej współpracy. Przyjechał do mnie przedstawiciel tej firmy kurierskiej i omówił ze mną warunki. Zgodziłem się na nie, bo zapewniły mi stałego kuriera, który każdego dnia o określonej godzinie miał do mnie przyjeżdżać po przesyłki. Zależało mi na rzetelnym kurierze, bo chciałem, żeby moje przesyłki docierały do klientów na czas. Po podpisaniu umowy został mi nadany indywidualny numer klienta, którym miałem się posługiwać. Dostałem koperty firmowy i listy przewozowe do wypełnienia. Właśnie o taką współpracę mi chodziło. Kurier każdego dnia przyjeżdżał do mnie przed godziną osiemnastą i odbierał wszystkie przygotowane przesyłki. Podpisywał mi listę zbiorczą, na której znajdowały się wszystkie numery listów, które danego dnia zostały nadane. Kurier był bardzo rzetelnym i wiarygodnym człowiekiem.

Z czasem zacząłem jednak działać na większym terenie, ponieważ jak się okazało, nie było to trudne do zrealizowania. Zresztą z tak solidną firmą kurierską, to mogłem wysyłać paczki nawet za granicę. Odpowiedni partner w interesach był podstawą sukcesu.