Duże łóżko dla dorastającego dziecka

Wraz z mężem postanowiliśmy, że czas najwyższy na remont pokoju naszego syna. Zmian wymagał nie tylko kolor ścian, ale również podłoga oraz konieczny był zakup nowego łóżka. Od dwóch lat zamierzaliśmy przeprowadzić taki remont i wiele rzeczy wspólnie zostało już ustalone.

Nowe łóżko dla dorastającego syna

duże łóżko dla dzieckaStwierdziliśmy, że najlepsze będzie duże łóżko, ponieważ syn wkracza w wiek nastoletni i z pewnością jest mu potrzebne dużo więcej miejsca niż kilka lat temu, kiedy był jeszcze małym chłopcem. Wspólnie uznaliśmy, że zanim zaczniemy remont, zapytamy w kilku sklepach, czy mają na stanie duże łóżko dla dziecka, które będzie miało bardzo fajny design oraz będzie bardzo wygodne. Wiedzieliśmy, że za kilka lat nasz syn wkroczy w dorosłość i z całą pewnością będzie chciał zapraszać do domu swoich znajomych, więc obecne kolorowe łóżko z postaciami z bajek, mogłoby go nieco krępować. Uznaliśmy więc, że dużo większe i eleganckie łóżko będzie dla niego odpowiednie, szczególnie, że jak na swój wiek, nasz syn jest bardzo wysoki i obawialiśmy się, że za rok, mniejsze łóżko mogłoby ponownie wymagać wymiany. Ostatecznie padło na przepiękne łoże w kolorze ciemnego mahoniu, które dzięki swojej uniwersalności z powodzeniem będzie idealnie pasowało pasowało do większości kolorów oraz dekoracji. Nowy mebel bardzo przypadł Marcelowi do gustu oraz okazało się dla niego dużo wygodniejsze niż poprzednie łóżko, dlatego myślę, że zakup był strzałem w dziesiątkę.

Muszę przyznać, że remonty w pokoju dziecka sprawiają największą frajdę, ponieważ nie tylko diametralnie zmienia się cały wystrój, ale również zauważyliśmy jak ewoluował gust naszego syna, który jest teraz bardziej stonowany i elegancki. Mamy nadzieję, że nowy pokój sprawił mu dużo radości i Marcel będzie się czuł w nim komfortowo.

Opublikowano w Dom