Ekspansja Polskiego wina

Lokalna firma zajmująca się produkcją wina przezywa niesamowity rozwój. Wino które produkuje z tygodnia na tydzień stacje, się coraz bardziej popularne w związku z czym jedna z największych sieci sklepowych w Europie, zażyczyła sobie kilka tysięcy sztuk butelek w każdym ze swoich sklepów!

Polskie wino w sklepach

hurtowa sprzedaż dobrego wina polskiegoPóki co, wino było tylko znane w miejscowych sklepach i to jeszcze nie wszystkich, gdyż firmie nie zależało na dużej ekspansji, gdyż dobrze radziło sobie na lokalnym rynku. Wszystko zmieniło się gdy jeden z właścicieli sieci sklepów przyjechał do Polski na wakacje i zasmakował w owym winie. Stała się rzecz niesamowita, gdyż wino było tak dobre i ekskluzywne, że pojawiła się w głowie przedsiębiorcy rozpowszechnienie  wina w swojej sieci sklepów. W ten oto sposób rozpoczęła się hurtowa sprzedaż dobrego wina Polskiego na skale ogólnoświatowa. Fakt ten sprawi, że lokalna firma musi poczynić spore inwestycje do rozwoju parku technologicznego by nadążyć z produkcja. Jeżeli wino przyjmie się w tej sieci sklepów to kolejny krok to wprowadzenie wina do wszystkich sieci najpierw w kraju potem Europie a może i na świecie. To dopiero początek drogi i wszystko co najlepsze jest przed lokalna firmą. Rozwój taki sprawi, że zatrudnienie w powiększającej się firmie znajdzie dużo lokalnej społeczności, która boryka się z bezrobociem.

Mamy nadzieję. że Polskie wino oczaruje świat a miejscowa firma stanie się w przyszłości jednym z największych potentatów wina na całym świecie. O Polsce znów będzie głośno a jakość naszych produktów i rozpoznawalność w świecie będzie nieustannie rosła. Póki co czekamy na pierwszy wyjazd ciężarówek z hurtowa ilością wina do zaopatrzenia lokalnych sieci sklepów by móc przygotować się na większą ekspansję.