fotograf ślubny

Fotograf ślubny i nauka

Nauka zawodu jest bardzo ważna, jednak jest pracochłonna. Zanim dobrze nauczymy się coś dobrze wykonywać to minie sporo czasu. U mnie tak było jak się uczyłam zanim zostawiam fotografem ślubnym w Małopolsce.

Fotograf ślubny z Małopolski musi być fachowcem

fotograf ślubnyWiedziałam, ze fotografia to moja wielka pasja, więc chciałam iść w tym kierunku. Wolałam co prawda fotografować zwierzęta, czy rośliny, ale wiedziałam, ze z punktu widzenia biznesowego, nie jest to najlepsze rozwiązanie. Wszystko zaczęło się już w technikum. W moim mieście było technikum o profilu fotograficznym, więc postanowiłam pójść w tym kierunku. Co prawda wiedziałam, że będzie tam dużo nauki o ciemni i wywoływaniu zdjęć, ale taka wiedza na pewno tez mi się przyda. Do tego wiedziałam, ze na uczelniany artystycznych jest kierunek fotografia, na który chciałam uczęszczać. Jednak dobre przygotowanie techniczne i merytoryczne do zawody jest bardzo ważne, dobry fotograf ślubny małopolska na pewno powinien wiedzieć coś więcej, niż tylko jak się obsługuje aparat. Dzięki temu wszystko przychodziło mi z większą łatwością. Mogłam przy okazji też mniej lub bardziej hobbystycznie zajmować się fotografią analogową i jeszcze starszą. Niektóre pary młode nawet prosiły o takie ,,dawne” zdjęcia, dzięki czemu ich fotografia ślubna była wyjątkowa i wyróżniała się na tle innych.

Cieszę się zatem, ze zadbałam o dobre przygotowanie techniczne i podstawowe, dzięki czemu łatwiej jest mi teraz wykonywać zdjęcia ślubne. Na pewno oferuję najlepsze możliwe usługi swoim klientom ślubnym.

Dodaj komentarz


Notice: Undefined index: cookies in /home/roboblog/public_html/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638