Gdzie kupię statuetki?

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego. W najbliższy weekend organizuje dla dzieci z mojej szkoły zawody sportowe. Zupełnie zapomniałem jednak o nagrodach dla najlepszych. Od razu przyszło mi do głowy, że dzieciom oprócz ocen z wf, najbardziej spodobają się statuetki. Znajomy doradził mi, gdzie w naszym mieście jest sklep sportowy, w którym na pewno kupię takie nagrody dla zwycięzców.

Kupiłem solidnie wykonane statuetki

statuetkaUdałem się do tego polecanego sklepu. Okazało się, że mają bardzo duży asortyment tego typu. Sprzedawca polecił mi, abym wybrał solidną, metalową statuetkę. Polecana przez niego statuetka była wykonana z wysokojakościowego tworzywa. Była ona polakierowana na złoty kolor, ale sprzedawca zapewniał mnie, że kolor nie schodzi z czasem i jest odporny na wilgoć oraz promienie słoneczne. Ostatecznie zdecydowałem się wybrać taką statuetkę z wygrawerowanym napisem, dla którego miejsca jest to nagroda. Zakupione przeze mnie statuetki były dość ciężkie, co świadczyło o solidnym wykonaniu. Oprócz standardowego napisu mogłem jeszcze zlecić wygrawerowanie nazwisk zwycięzców, tak aby statuetki były spersonalizowane. Ponieważ jednak, nie mogłem wiedzieć kto wygra konkurs zrezygnowałem z tej usługi. Taka statuetka to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Dzieciom bardzo spodobały się takie nagrody za zajęcie wysokich miejsc w zawodach.

W tym sklepie był bardzo duży wybór takich statuetek. Były one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, rozmiarach oraz miały różne kształty. Wydaje mi się, że statuetka to bardzo dobry pomysł na prezent z różnych okazji. Oprócz zakupionych przeze mnie metalowych statuetek bardzo spodobały mi się także statuetki szklane i drewniane. Każda miała swój unikalny styl, a co najważniejsze dostępne były w niskich cenach.