Gdzie w Krakowie wynajmę dwupokojowe mieszkanie?

 

Razem z moim przyjacielem ze szkoły średniej postanowiliśmy przeprowadzić się na studia do Krakowa. Kiedy już byliśmy pewni, że oboje dostaliśmy się na wymarzony kierunek, zaczęliśmy poszukiwania mieszkania w tym mieście. Chcieliśmy wynająć mieszkanie dwupokojowe, ponieważ każdy z nas chciał mieć własny, osobny pokój, gdzie mógłby przyjmować swoich gości.

Wynajęliśmy ładne, dwupokojowe mieszkanie

mieszkanie dwupokojowe na wynajem w krakowieDo Krakowa, chcieliśmy przeprowadzić się już we wrześniu, dlatego od razu po ogłoszeniu listy przyjętych na studia, zaczęliśmy poszukiwania mieszkania na wynajem w Krakowie. Tak się złożyło, że kuzynka mojego przyjaciela akurat wracała do rodzinnego miasta i powiedziała, że może nam odstąpić swoje duże mieszkanie dwupokojowe na wynajem w krakowie po preferencyjnej cenie. Uzgodniliśmy z nią, że najpierw podjedziemy do Krakowa i obejrzymy mieszkanie. Tak też zrobiliśmy. Na miejscu przekonaliśmy się, że to mieszkanie jest bardzo ładnie urządzone i posiada wszelkie udogodnienia. Mieszkanie było czyste i zadbane, a sąsiedzi byli cisi i mili. Ponieważ kuzynka oferowała bardzo dobrą cenę najmu za wynajem od razu podpisaliśmy z nią umowę, żeby nie trzymać dziewczyny w niepewności, co do naszej decyzji. Już wkrótce przekonaliśmy się, że wybór tego mieszkania na wynajem, był bardzo dobry. Przede wszystkim bardzo odpowiadała nam lokalizacja tego mieszkania.

Najważniejsze było dla nas to, że nie musimy tracić dużo czasu na dojazd na uczelnię i do pracy. Dodatkową zaletą wynajętego przez nas mieszkania było to, że pokoje były widne i przestronne. Kuchnia i łazienka również były w nim urządzone i pięknie zaaranżowane. Mieszkaliśmy w tym mieszkaniu przez całe nasze studia i byliśmy zadowoleni, że udało nam się go wynająć w tak dobrej cenie za najem.