Geometryczna i modułowa meblościanka Silke

Meble z serii Silke charakteryzują się nowoczesną, geometryczną linią, przez co polecane są zarówno do apartamentów jak i współcześnie urządzonych salonów. Solidne wykonanie idzie w parze z ekskluzywnym i nowoczesnym wyglądem. Zestawy Silke dostępne są w białym, połyskującym kolorze, dzięki laminowanym powierzchniom meblościanek.

Geometryczne kształty meblościanek Silke

meblościanka silkeMeble z kolekcji Silke dostępne są w 3 wariantach kolorystycznych: białym z brązowym detalem, czarnym oraz białym z szarym detalem. Wszystkie elementy meblościanek można ze sobą zestawiać na zasadzie modułów. Od naszych potrzeb i wizji wnętrza zależy, jakie meble dobierzemy, by stworzyć meblościankę. Nie jest to typowy zestaw, lecz ze względu na szczególną geometrię kształtów dobrze prezentuje się we wnętrzach deweloperskich, przestronnych salonach, jadalniach i pokojach gościnnych. Bez przeszkód umieścimy elementy meblościanki w pokoju sypialnym. Meblościanka Silke może funkcjonować w oparciu o komodę TV z szufladami i otwartymi wnękami. Z boku istnieje możliwość dostawiania częściowo przeszklonych witryn z oświetleniem LED. Jeśli mamy do zagospodarowania dużą przestrzeń, 2 witryny ustawimy po bokach komody TV. W mniejszych mieszkaniach możemy poprzestać na komodzie o długości ok. 200 cm (niska ma 50 cm wysokości a wysoka 86 cm) i witrynie z przeszkleniem (witryna wysoka 200 cm, niska 139 cm).

Zestawianie, montaż mebli Silke i tworzenie z nich meblościanki o nowoczesnej, geometrycznej bryle, jest prawdziwą przyjemnością. Każdy element zestawu doskonale pasuje do pozostałych, dając efekt skończonej kompozycji. W zależności od przestrzeni, którą chcemy zagospodarować, dobierzemy z kolekcji Silke odpowiednie elementy do wymarzonej, eleganckiej meblościanki.