grzejniki na podczerwień

Hurtownia i nowa dostawa grzejników na podczerwień

Jestem właścicielem hurtowni od dwunastu lat. Otworzyłam ją razem z żoną , która teraz jest na zwolnieniu lekarskim ponieważ oczekujemy na drugie dziecko. Mamy w domku syna teraz ma być córka. Jestem bardzo szczęśliwy i już nie mogę się doczekać narodzin.

Grzejniki na podczerwień emitują przyjemne ciepło

grzejniki na podczerwieńOstatnio siedziałem sporo w internecie bo szukałem ciekawych rozwiązań, które mógłbym wprowadzić do naszego sklepu. Zainteresowałem się nowym sposobem na ogrzewanie. Mam na myśli ogrzewanie na podczerwień. Jest to nowa technologia, która nie jest bardzo znana. Panele grzewcze na podczerwień mają duży potencjał i jeśli ludzie się o tym dowiedzą i przekonają się do tej metody to na pewno zrobi furorę na naszym rynku. Panele grzewcze mogą być montowane w różnych miejscach w zależności od potrzeb osób montujących. Mogą to być podłogi czy chociażby sufity. Nowoczesne grzejniki na podczerwień emitują ciepło , które jest przyjemne dla mieszkańców danego pokoju. Ciepło jest emitowane równo. Nie ma możliwości żeby w jednej części pokoju było ciepłą a w drugim zimno. Postanowiłem zaryzykować i zamówiłem panele grzewcze na podczerwień. Był to duży wydatek ale miałem nadzieje, że się opłaci. Żona miała na dniach termin porodu. Katowice to w tym mieście będzie odbywać się poród. Byliśmy zobaczyć już szpital i chodziliśmy do szkoły rodzenia. Mamy zresztą już jedno dziecko więc jesteśmy świadomymi rodzicami. Moje zamówienie dotarło we wtorek. W środę pojawił się pierwszy chętny klient, który od razu kupił panele grzewcze do swojego domu.

Ogrzewanie na podczerwień było mu znane bo czytał w prasie na ten temat. Ucieszył się jak zobaczył je w moim sklepie. Wprowadzałem towar na rynek w bardzo dobrej cenie, więc klient dodatkowo na tym zyskał. W tym samym dniu żona urodziła córkę. Byłem szczęśliwy.

Dodaj komentarz


Notice: Undefined index: cookies in /home/roboblog/public_html/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638