Istota home staging’u

Długo szukałem odpowiedniej pracy dla siebie. Moją główną gałęzią, w której się zatrudniałem jest handel. Byłem w nim dobry, wobec czego postanowiłem iść tym tropem. Zawsze lubiłem sprzedawać, aczkolwiek po pracy w salonie samochodowym postawiłem przed sobą o wiele większe wyzwanie. Zatrudniłem się jako agent nieruchomości. A konkretniej… apartamentów. 

Home staging jest istotny w przypadku sprzedaży lub wynajmu nieruchomości

home staging apartamentów w TrójmieścieKiedy przyszło mi pracować z produktem luksusowym, szybko też zrozumiałem, że muszę być o wiele bardziej profesjonalny niż wymagała tego poprzednia praca. Byłem bowiem sam odpowiedzialny za prezencję danego apartamentu, od czego zależała ostateczna wysokość mojej pensji. Dlatego też szybko nawiązałem współpracę z firmą oferującą home staging apartamentów w Trójmieście. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Zaowocowało to bowiem lepszymi wynikami sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Zadowolony był mój szef, zadowoleni byli właściciele apartamentów i wreszcie – zadowolony byłem ja wraz ze swoim portfelem. No i rzecz jasna, ukontentowani byli kupujący, ponieważ szybciej podjęli decyzję, a nieruchomości z którymi miałem do czynienia były krystaliczne. Czasami za pomocą tak doskonałej techniki jaką jest home staging można pomóc kupującemu podjąć decyzję zakupową, co oszczędza czas zarówno jego, jak i agenta nieruchomości, czyli w tym przepadku mnie. 

Jestem bardzo zadowolony ze zmiany pracy. Czuję się w niej jak ryba w wodzie. Codziennie dostarcza mi ona nowych wyzwań, których z uśmiechem na ustach się podejmuję. Nie wiem jakie następne wyzwanie będzie na mnie czekało, ale póki co satysfakcja jakiej dostarcza mi obecna praca jest dla mnie czymś niesamowitym. Zdecydowanie mogę uznać, że życzyłbym jej każdemu.