Obóz językowy Londyn

Jak spędzić wakacje?

Zbliżają się wakacje, ferie szkolne a Ty nie wiesz gdzie wysłać swoje dziecko? Najlepsze rozwiązanie to wyjazdy językowe! Większość obozów to życiowa przygoda a na pewno pewna inwestycja w rozwój dziecka.

Wakacje dla dziecka z nauką języka

Obóz językowy LondynNo bo jak lepiej zainwestować niż w naukę języka? Nauka za granicą przynosi widoczne efekty. W cenie takiego obozu zawarte jest zazwyczaj wiele elementów. Kurs, zakwaterowanie, wyżywienie, transport, zajęcia dodatkowe oraz zwiedzanie. Dziecko nie potrzebuje żadnych dodatkowych pieniędzy no chyba , że na pamiątki. Do wyboru jest wiele języków w tym najważniejszy język angielski, w którym organizowane są obozy do największych krajów, w których używa się tego języka. Wiele z nich poz nauką dostarcza także innych swoistych atrakcji. Obóz językowy Malta pozwala oprócz nauki języka przez 24h (dzięki przebywaniu w środowisku anglojęzycznym) pozwala mieć wspaniałe wakacje na słonecznej wyspie z wakacyjnym klimatem, natomiast obozy językowe Londyn pozwalają poznać zwyczaje prawdziwych Brytyjczyków. Można pojechać również do zimnej Kanady, poznać dziewiczą przyrodę. A może wysłać dziecko do USA, żeby przeżyło swój American Dream? Poza tym obozy gwarantują niezapomniane przygody w wielu krajach na świecie Poza kursem jępzyka angielskiego można przebyć jeszcze wiele innych kursów językowych za granicą. Najnowszym hitem są obozy młodzieżowe z j. Chińskim. Możesz wysłać dziecko do Chin, a by poznało orientalny klimat. W ofercie są również inne języki takie jak francuski, włoski, niemiecki oraz hiszpański.

Wyślij dziecko na niesamowite wakacje. Pozna najpiękniejsze zakątki świata, nową kulturę, skorzystasz ze słońca, plaży i morza, wypoczniesz a przy okazji szybko przełamiesz barierę językową. Takie wakacje gwarantują niezapomniane przygody i pakiet znajomych za granica