Jaki model butów Adidas jest najlepszy?

Tej niemieckiej marki, nie trzeba nikomu przedstawiać. Trzy paski oraz logo z nich skonstruowane, w formie piramidy, kojarzą nawet dzieci. Adidas jest firmą, produkującą głównie dla sportowców, jednak z powodzeniem zajmuje się też produkcją sportowej odzieży casualowej.

Czy warto kupić Adidasy Terrexy?

adidas terrexFirma, od początków swojego istnienia charakteryzuje się niezwykłą dokładnością i rzetelnością. Buty tej marki należą do najtrwalszych i najbardziej wytrzymałych na rynku. Niektóre modele są wręcz nie do zdarcia. Jednymi z najpopularniejszych modeli są Terrexy. Ten model ma swoje letnie, jak i zimowe wersje. Charakteryzują się nieprzemakalnością, oszczędną stylistyką i odpornością na warunki atmosferyczne, jak śnieg i deszcz. Adidas Terrex to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie sportowy design, wyrazistość oraz solidność wykonania. Wersje zimowe Terrexów, idealnie nadają się na wycieczki górskie oraz wyprawy, w których teren nie rozpieszcza. Nie straszny im deszcz, śnieg oraz błoto. Wszystkie zabrudzenia, dzięki specjalnej powłoce idealnie się zmywają przy użyciu samej wody. Nie jest też konieczne pokrywanie butów impregnatami oraz pastami. Dzięki specjalnej, grubszej podeszwie, stopa nie jest narażona na nadmierne obciążenia i jest optymalnie amortyzowana. Podeszwa, od spodu jest wyposażona w specjalny bieżnik, dzięki któremu możliwość poślizgnięcia się, jest zredukowana do minimum. Wzmocniony, gumowy czubek buta przeciwdziała zniszczeniom przodu obuwia. Koszt zimowych i letnich butów Terrex jest mocno zróżnicowany.

Buty firmy Adidas nie należą do najtańszych. Jednak wysoka jakość, musi mieć swoją cenę. Do produkcji Terrexów używa się najlepszych jakościowo materiałów, a podeszwy robione są z gumy, z jakiej produkuje się jedne z najlepszych opon na świecie.