Jakie okrycie kąpielowe wybrać dla dziecka?

Kiedy na świat przychodzi dziecko, wszystko staje na głowie. Skompletowanie całej wyprawki dla niemowlaka zajmuje sporo czasu. Jednak radość z powitania maleństwa jest tak wielka, że zamawiamy wszystko, co jest dostępne w sklepach. Można jednak robić to w z głową, wykonawszy uprzednio specjalną listę, na której znaleźć się muszą wszystkie rodzaje ubrań niezbędnych dziecku.

Praktyczny dziecięcy strój kąpielowy

okrycie kąpielowe z kapturem dla maluchaMoment, w którym wyjmujemy dziecko z kąpieli często kojarzy się nam z momentem, w którym jest mu zimno, krzyczy, a my niecierpliwimy się, bo często brakuje ubrań, którymi moglibyśmy je szybko opatulić od stóp do głów. Najlepszym rozwiązaniem okaże się w tym wypadku praktyczne okrycie kąpielowe z kapturem dla malucha. Zapewni one dziecku maksymalny komfort i ciepło po zakończonej kąpieli. Wykonane jest z absorbującego kropelki wody szybkoschnącego materiału ręcznikowego, który wyjątkowo szybko wysycha. Wystarczy zawinąć dziecko w kaftanik, by po chwili było suche i dobrze ocieplone. Materiał jest wyjątkowo wytrzymały i miękki, dzięki czemu skutecznie osuszy delikatną skórę dziecka. Produkt posiada atesty i jest dopuszczony do użytku przez towarzystwa dermatologiczne oraz pediatryczne. Ponadto, posiada ciekawy design, który nie tylko spodoba się rodzicom, ale zaciekawi także samego maluszka. Posiada wygodny troczek do przewiązania w pasie, by zapewnić dziecku jeszcze więcej ciepła. Z powodzeniem pomieści także pieluszkę.

Do wyboru jest wiele wariantów krojów i kolorów, np. kaftanik a’la kotek, miś lub piesek z oryginalnymi uszkami umieszczonymi w kapturku. Rozmiar jest uniwersalny i odpowiedni dla dzieci do 12 miesiąca życia. Jest to doskonały sposób na to, by zapobiec wyziębieniu dziecka po kąpieli, a także funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy cenią sobie wygodę. Może także posłużyć jako ocieplenie dla ciała maluszka przy zmianie pieluchy.