Katowickie zabiegi liftingujące

Wielu ludzi szuka jak najlepszego zabiegu związanego z odmłodzeniem twarzy. Popularne stają się te zabiegi, które w sposób jak najbardziej naturalny potrafią niejako zatrzymać upływ czasu, a do tego są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Wampirze liftingi jako część medycyny estetycznej

wampirzy lifting w KatowicachMedycyna estetyczna wprowadza coraz bardziej udoskonalone zabiegi związane z zatrzymaniem procesu starzenia. Jednym z nich jest wampirzy lifting w Katowicach. Choć nazwa może nie brzmi zbyt zachęcająco, sam zabieg przeprowadzany jest szybko i jest w pełni bezpieczny dla pacjenta. Jest to możliwe dzięki temu, że pod skórę nie są wprowadzane sztuczne preparaty, ale wcześniej pozyskana krew pacjenta. Próbka krwi pobierana jest bezpośrednio od osoby poddającej się zabiegowi, następnie w warunkach laboratoryjnych oddziela się płytki krwi, zagęszcza je umieszcza w osoczu. Następnie za pomocą metody stosowanej na przykład w przypadku kwasu hialuronowego, czyli przy użyciu strzykawki, wprowadza się materiał pod skórę. Taki zabieg rewitalizacji powoduje, że skóra zyskuje zdrowszy, młodszy i ładniejszy wygląd, jest bardziej ukrwiona, bardziej gładka, a zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu. Oczywiście należy poddać się zabiegowi kilka razy w określonych odstępach czasu, żeby uzyskać pełny efekt, ale właśnie dla tego efektu pacjenci są gotowi czekać. Zabieg tego typu jest w pełni bezpieczny, ponieważ pod skórę wprowadzany jest naturalny preparat pochodzący z organizmu pacjenta, więc następuje zjawisko neutralności immunologicznej.

Zdrowa, piękna i odmłodzona skóra twarzy, szyi czy dłoni to efekt zaledwie kilku zabiegów medycyny estetycznej. Za pomocą liftingu z wykorzystaniem płytek krwi pacjenta powstaje efekt jędrnej, gładkiej skóry o jednolitym, zdrowym kolorycie.