Kompresor o niespotykanej sile sprężania 10 bar

Jeżeli  jesteś profesjonalistą czy majsterkowiczem i potrzebujesz do swoich prac sprężonego powietrza, aktualnie na rynku znajdziemy, cichy i ekonomiczny kompresor 10 bar. Kompresor może pracować „na wolnym” powietrzu i w pomieszczeniach. A przekonuje do niego również pełen asortyment akcesoriów; dysze, zbiorniczki, przewody ciśnieniowe etc.

Krótka charakterystyka kompresora o sile sprężania 10 bar

ekonomiczny kompresor 10 barDo najcichszych sprężarek na rynku zaliczany jest ekonomiczny kompresor 10 bar. Kompresor zasilany  jest elektryczne co sprawia, iż  jego praca w trakcie sprężania powietrza jest mało uciążliwa. Dopuszczony jest do pracy w pomieszczeniach zamkniętych ze względu na brak spalin i nadmiernego hałasu. W zestawie tego ekonomicznego kompresora 10 bar’owego znajdziemy niezbędne akcesoria jak: ciśnieniowy wąż wytrzymujący sprężone powietrze do 15 bar. Ponadto zestaw końcówek: do przedmuchiwania urządzeń, pompowania kół (samochodowych jak i dętek rowerowych). W komplecie znajdziemy też dwa zbiorniczki, jeden o pojemności 3 l do malowania płaskich powierzchni oraz 0,5l na gęste płyny np. smar. Biorąc pod uwagę, że w trakcie pracy jak i „magazynowania” sprężonego powietrza kompresor nie zanieczyszcza powietrza może być używany w gabinetach np. medycznych. W takim przypadku akcesoria są wymieniane na umożliwiające podłączenie specjalistycznych urządzeń medycznych. Kompresor posiada stosowne certyfikaty dopuszczające do pracy z aparaturą medyczną.

Jednym słowem ekonomiczny kompresor 10 bar jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pragnących posiadać urządzenie będące ekonomiczne w zakupie i eksploatacji. Urządzenie, które może pracować wewnątrz pomieszczeń jak również poza budynkiem, spełni oczekiwania najbardziej wymagającego użytkownika.