omega-artre

Korzyści na kości i stawy – Omega artre

Omega Artre to specjalistyczny preparat stworzony z myślą o ochronie stawów. Jeżeli doskwiera Ci ból stawów, ten preparat jest dedykowany dla Ciebie. Tabletki te stworzone są bowiem dla osób mających problemy ze stawami, cierpiących na częste zapalenia.

Omega Artre pomoże Twoim stawom

omega-artreOmega artre zawiera w swoim składzie kompozycję oleju rybiego, oleju z wątroby rekina, oraz oleju z ogórecznika a także witaminę E oraz D3. Olej rybi jest drogocennym źródłem kwasów omega-3, czyli – EPA i DHA. Natomiast olej z ogórecznika to cenne źródło kwasu gammalinolenowego w skrócie – GLA ( grupa kwasów omega-6). Wszystkie te kwasy – EPA, DHA i GLA , to niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, nienasycone kwasy tłuszczowych, które obowiązkowo każdy powinien zapewniać w prawidłowej diecie. Witamina D3 pobudza obronę immunologiczną organizmu, co w konsekwencji ma pozytywny wpływ na uzyskanie mocnych kości oraz zębów. Preparat Omega artre, prawidłowo i systematycznie zażywany, znacząco wpływa na poprawę jakości i komfortu życia, poprzez zmniejszenie tendencji do stanów zapalnych stawów. Do innych dobroczynnych działań tego preparatu wchodzą: poprawa ruchomości i elastyczności stawów, łagodzenie porannej sztywności stawów, poprawa sprawności, zmniejszenie dolegliwości bólowych. Aby spodziewać najbardziej optymalnych efektów należy przyjmować dwie do trzech kapsułek dwa razy dziennie.

Preparat należy przyjmować podczas posiłku, popijając niewielką ilością wody. Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących mam.

Omega artre do kupienia na http://www.moc-lekow.pl/leki_na_stawy_kosci_nogi/omega_artre_60kaps_cena_31_9_zl