Kupiłam zlewozmywak z dwoma komorami

 

Kupiliśmy z mężem małe mieszkanie do remontu. Była to dla nas bardzo opłacalna opcja, ale zanim mogliśmy zamieszkać w naszym nowym mieszkaniu musieliśmy wyremontować kuchnię i łazienkę. Pokoje mogły zaczekać. Najpierw wzięliśmy się za kuchnię. Mieliśmy już zakupione większość mebli i sprzętów, które były nam niezbędne. Pozostał nam do kupienia jeszcze tylko zlewozmywak.

Poszukiwania stalowego zlewozmywaka

zlewozmywaki stalowe dwukomorowePonieważ mąż zajmował się samym remontem i montażem sprzętów w naszej nowej kuchni, postanowiłam że aby było szybciej sama się udam do odpowiedniego sklepu po kupno zlewu. Mąż kilkukrotnie przypomniał mi tylko, abym kupiła stalowy zlew, ponieważ tylko taki sprzęt zagwarantuje nam wysoką jakość i trwałość. Dobrze zapamiętałam jego sugestię, i kiedy tylko pojawiłam się w sklepie zapytałam sprzedawcy o zlewozmywaki stalowe dwukomorowe. Zależało mi na tym, aby zlew miał dwie komory, ponieważ wtedy w jednej można by zmywać naczynia, w drugiej je namaczać. Sprzedawca pokazał mi kilka ciekawych zlewów, z których najbardziej spodobał mi się kwadratowy, dwukomorowy zlewozmywak, który idealnie pasował do naszej nowej kuchni. W dodatku był on dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie, dlatego nie zwlekałam ani chwili dłużej i od razu zdecydowałam się go zakupić. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór.

Przede wszystkim zakupiony przeze mnie zlew okazał się bardzo prosty w montażu. Prawdziwe jego zalety odkryliśmy jednak dopiero później. Stalowe tworzywo nie dość, że wyglądało naprawdę elegancko to jeszcze w dodatku było odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wysokie temperatury. To było bardzo praktyczne i przydatne, tak samo jak fakt że do zlewozmywaka załączony był dosyć spory ociekacz na naczynia. Byłam zadowolona z zakupu.