Kupiliśmy dom do remontu

Zdecydowaliśmy się z mężem na wystawienie naszego mieszkania na sprzedaż. Kupiliśmy je pięć lat temu. Nie mieliśmy wówczas dzieci i było dla nas wystarczające. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży bardzo się ucieszyłam a jak ginekolog przekazał nam, że zostaniemy rodzicami bliźniaków to nie mogliśmy w to uwierzyć.

Rozglądamy się za domem

domy na sprzedaż toruńDomy na sprzedaż Toruń znajdują się w rożnych okolicach. nam zależy na okolicy spokojnej blisko centrum. Mamy jeden samochód i muszę mieć łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Nasze dzieciaczki od września pójdą do przedszkola i jak mąż pojedzie w delegację będę musiała ich sama zawozić i odbierać. Z czasem pomyślimy o zakupie drugiego auta ale muszę najpierw zdać prawo jazdy. Podobają nam się domy na sprzedaż Toruń blisko parków a także place zabaw. Chcemy żeby nasze dzieci miały kontakt ze swoimi rówieśnikami. Nasze córki są bardzo pogodne i uwielbiają dzieci. Nasze obecne mieszkanie jest za małe na całą nasza rodzinę tym bardziej, że mamy jeszcze psa i kota. Zależy nam żeby ogród był zadbany i domek w środku także. Nie chcielibyśmy robić remontu. Zależy nam na szybkiej przeprowadzce. Postanowiliśmy skorzystać z pomocy biura nieruchomości bo dzięki temu będziemy mieć pewność, że transakcja będzie przeprowadzona sprawnie i bezpiecznie. Wykwalifikowany pracownik pomorze nam ze wszystkimi formalnościami i mamy nadzieję, że uda nam się szybko znaleźć wymarzony dom.

Pracownik biura nieruchomości pokazał nam kilka domów na sprzedaż w okolicy, która najbardziej nam odpowiada. Najbardziej spodobał nam się dom z dużym ogrodem i w przystępnej cenie. Musielibyśmy jednak zrobić mały remont ale zdecydowaliśmy się z mężem kupić dom do remontu. Mój brat pomorze nam w pracach remontowych i pod koniec wakacji będziemy mogli się przeprowadzić.

Opublikowane w Dom