Kupuję Paulinie koronkową bieliznę erotyczną

Swoją dziewczynę poznałem na obozie językowym. Od razu sobie przypadliśmy do gustu i jesteśmy już razem drugi rok. Paulina ma słaby gust jeżeli chodzi o bieliznę i postanowiłem sam dla niej coś ładnego wybrać. Niebawem będzie nasza rocznica i jest idealna okazja.

Paulina w koronkowej bieliźnie erotycznej wygląda szałowo

koronkowa bielizna erotycznaUznałem, że najlepszym prezentem będzie koronkowa bielizna erotyczna, w której Paulina na pewno będzie świetnie wyglądała. Ma ona na prawdę świetna figurę, którą zawsze ukrywa. Pojechałem do galerii handlowej, gdzie znajduje się ekskluzywny butik z damską bielizną. Na pewno tam jest dostępna bardzo ładna i zmysłowa koronkowa bielizna erotyczna. Znam dobrze wymiary Pauliny i mogę samodzielnie coś dla niej wybrać. Jestem przekonany, że z rozmiarem trafię w samo sedno. Uwielbiam kolor czerwony i w takim kolorze czegoś dla niej poszukam. w butiku było mnóstwo kobiet, ale wcale mi to nie przeszkadzało. Już nie raz kupowałem swoim kobietą bieliznę i nie krępuję się w takich miejscach. Na wieszaku wisiała bardzo ładna koronkowa bielizna erotyczna, która od razu wpadła mi w oko. Zapytałem sprzedawczynię, czy dostanę konkretny rozmiar i uciszyłem się, że był dostępny. Poprosiłem o eleganckie opakowanie, ponieważ od razu zaznaczyłem, że bielizna jest na prezent dla mojej kochanej dziewczyny. Wyszedłem z galerii i skierowałem się prosto do Pauliny. Już skończyła pracę i na pewno jest w domu. Moja wizyta będzie dla niej na pewno miłą niespodzianką a prezentu się nie spodziewa żadnego.

Bielizna, którą wybrałem bardzo spodobała się Paulinie i od razu ją przymierzyła. Wyglądała w niej zabójczo i wiedziałem, że to był świetny wybór. Z rozmiarem trafiłem idealnie co mnie bardzo cieszy. Mogę jej wszystko sam kupować teraz.