lacobel

Lacobel i kabiny prysznicowe czyli świetne połączenie

Garderoba to bardzo ważny element wyposażenia wnętrz każdego domu w Szczecinie. To w niej chowamy nie tylko ubrania, bielizną czy buty, ale także pościel, ręczniki, zapasowe kołdry i poduszki dla gości, kurtki na zimę, czy inne drobiazgi. Ze względu na swoją wielkość powinna być dobrze zaprojektowana i dobrana kolorystycznie.

Lacobel jest idealnym materiałem do zastosowaniu w garderobie

lacobelMałe dodatki do wnętrz zawsze można zastąpić innymi, przestawić je do niego pokoju, albo przemalować czy przyozdobić, tak żeby pasowały do reszty. Z garderobą nie da się także robić. Szafy stojące można zawsze przestawić, choć jest to uciążliwe. Co jednak z szafami zabudowanymi? Z nimi nic nie zrobimy, chyba, że rozmontujemy całość i wstawimy nową szafę. Z tego powodu zanim wybierzemy modle i kolor szafy powinniśmy się dwa razy zastanowić. Po pierwsze, musimy dopasować wielkość szafy do rozmiaru pokoju i naszych potrzeb. Szafa nie może zajmować połowy pokoju, ale zbyt mała nie pomieści wszystkich rzeczy i będziemy musieli dokupywać nowe szafki. Po drugie, ważny jest kształt. Szafy zabudowane zwykle mają drzwi przesuwane, często mają na ich lustra Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Takie garderoby wyglądają estetycznie, a jednocześnie są praktyczne. Ostatnio modne jest zastępowanie luster szkłem typu lacobel. Jest to szkło kolorowe, bardzo trwałe, które nada naszej garderobie i całemu wnętrz wyjątkowy, niepowtarzalny klimat. Lacobel jest łatwy w utrzymaniu czystości, tak samo jak lustra i posiada szeroką gamę kolorystyczną, dzięki temu z łatwością dopasujemy go do każdego wnętrza. Lacobel jest zwykle stosowany tam gdzie są kabiny prysznicowe Szczecin, umywalki i kuchenki, właśnie ze względu na swoją łatwość czyszczenia.

Szkło zastępuje wtedy płytki ceramiczne. Podsumowując, szkło lacobel to bardzo estetyczne i modne rozwiązanie dla twojego wnętrza, więc warto zastanowić się nad jego zakupem do garderoby.

Opublikowano w Dom