Lekcje wf-u w szkołach a profesjonalny trener personalny

Polskie dzieci na różne sposoby wymigują się od brania udziału w lekcjach wf-u. Szkoły organizują różne akcje, nawołują do zmiany podejścia młodzieży do sportu. Niestety jednak nie odnosi to większego sukcesu.

Warszawski trener personalny i najlepsi sportowcy

trener personalnySama gdy chodziłam do szkoły, na tysiąc sposobów wykręcałam się od znienawidzonych zajęć z wf-u. Byłam bardzo słaba z tego przedmiotu, nie umiałam dobrze grać w gry zespołowe co powodowało u mnie wstyd. Wolałam udać, że się źle czuję, niż powalczyć o zdobycie względnej płynności w grze. Dziś gdy skończyłam już szkołę, tęsknię za możliwością darmowego treningu. Dziś taki trening indywidualny kosztuje nie małe pieniądze, a ja sama chętnie bym wyrzeźbiła lepiej swoje ciało. Wielu z moich znajomych, którzy byli najlepsi w sportach, dziś zdobyli zawód jakim jest profesjonalny trener personalny warszawa. Taki trener osobisty zarabia całkiem ładne pieniądze, więc to kolejny dowód na to, że nie warto uciekać z wf-u. Jednak treningi personalne o tyle się różnią od zwykłych lekcji, że jesteśmy tylko my i nasz trener. Bardzo cierpiałam zawsze z powodu docinek w moją stronę. Nie szła mi gra i potem nawet nie chciałam się już starać. Nikt z nas jednak nie powinien poddawać się już na starcie. Dziś jestem dorosłą i wysportowaną kobietą. Żałuje tamtych dni gdy z powodu wstydu i nieśmiałości, nie grałam swobodnie z koleżankami.

Powinniśmy zdecydowanie zachęcać swoje dzieci do czynnego uprawiania sportu. Widzę sporą ilość maluchów zmagających z poważną nadwagą. Wf może być dla nich świetnym rozwiązaniem kłopotów z wagą.

Dodaj komentarz


Notice: Undefined index: cookies in /home/roboblog/public_html/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638