Mieliśmy okazję odwiedzić super pizzerię

Mój mąż przygotował dla mnie niespodziankę. Postanowił zorganizować dla mnie wyjazd w góry w związku z naszą rocznicą. Nie spodziewałam się takiej niespodzianki więc byłam bardzo zaskoczona kiedy mąż zaczął mnie pakować. Kiedy dowiedziałam się o jego planach bardzo się ucieszyłam i raz dwa zapakowałam wszystkie potrzebne na weekend rzeczy.

Jedliśmy bardzo dobrą pizzę

najlepsza pizzeria w karpaczuMąż zorganizował nasz wspólny weekend w Karpaczu. Poznaliśmy się tam w trakcie wesela naszych znajomych. Od tamtej imprezy jesteśmy ze sobą i bardzo dobrze się dogadujemy. W Karpaczu mamy swój hotelik, w którym chętnie i często spędzamy nasz wolny czas. Kiedy jesteśmy na urlopie staramy się zwiedzać okoliczne restauracje lub pizzerie żeby poznawać różne nowe miejsca. W trakcie tego pobytu mąż zaprosił mnie na najlepszą pizzę w mieście. Właścicielka hotelu, w którym mieliśmy zarezerwowany nocleg poleciła mu nowy lokal i tam mnie mąż zabrał. Muszę przyznać,m że najlepsza pizzeria w karpaczu jest nie do opisania. Pizza świeżutka a wszystkie składniki, które się na niej znajdowały były bardzo świeże i chrupiące. Pizza bardzo nam smakowała a lokal był pięknie urządzony i bardzo klimatyczny. Obsługa dbała o wszystkich gości i w środku panował miły klimat. Bardzo miło będziemy wspominać ten nasz wypad i na pewno przy następnej wizycie w Karpaczu będziemy odwiedzać to miejsce. Ceny za pizze były bardzo przystępne a poza tym można było na miejscu zamówić różne soki z egzotycznych owoców.

Pizzeria polecona przez właścicielkę hotelu zrobiła na nas dobre wrażenie. Zdecydowaliśmy się ją opisać na naszym blogu. Czesto wrzucamy na niego różne nasze spostrzeżenia z różnych wyjazdów. Wydaje nam się, ze nasz blog może pomóc następnym wczasowiczom, którzy będą mogli spokojnie udać się w to miejsce żeby dobrze sobie zjeść.