Modne kurtki zimowe dla kobiet

Każda kobieta w swojej kolekcji zimowej my nie jedną kurtkę ocieplaną. Jedną elegancko, która pasuje jej do wysokich skórzanych kozaków. Inną kurtkę taką, którą założę do wszystkich sportowych stylizacji. Zatem wy jednej szafie musi znaleźć się przynajmniej dwie lub trzy zimowe kurtki.

Kurtki pikowane dla każdego

pikowane kurtki zimowe damskieOd wielu lat bardzo popularne są pikowane kurtki zimowe damskie. Zazwyczaj takie kurtki kupujemy w kolorze czarnym, karmelowym lub butelkowej zieleni. Ten ostatni kolor stało się bardzo popularny w ostatnim sezonie. Bardzo popularne są w kurtce pikowane różnymi ozdobami. Taką ozdobą może być złoty zamek, napy lub tym podobne. W sklepach sieciowych z odzieżą damską znajdziemy kurtki o różnych długościach. Niektóre kobiety wolą kurtki dłuższe, takie które zakrywają pośladki. Inne bólu kubki krótszej długości czyli np. do pasa. Jeszcze inne uwielbiają natomiast lubię pikowane płaszcze. Cena oczywiście zależy od producenta. Już od września i października we wszystkich sklepach znajdziemy bardzo duży wybór kurtek zimowych. W tym okresie takie kurtki są także najdroższe. Dlatego odzież zimową warto zaopatrywać się po sezonie, czyli okresie luty i marzec. Wtedy ceny są tańsze nawet o 70%. Kobiety najczęściej wybierają kurtki pikowane z kapturem, na którym znajduje się grube futerko. Z reguły takie futro można odpinać.

Moda zmienia się praktycznie co roku. Zawsze pojawiają się nowe ubrania, które w danym sezonie są bardzo popularne. Są jednak takie fasony ubrań, które od wielu lat są i będą w dalszym ciągu modne. Do takich na pewno należą kurtki pikowane zarówno damskie, męskie i dziecięce. Są one bardzo ciepłe i nadają się na minusowe temperatury jakie panują w zimie. Można takie kurtki prać w pralce w maksymalnej temperaturze do 40°. Oczywiście sposób prania zawsze umieszczony jest na metce od producenta.