Najładniejszy pensjonat w Kudowie Zdrój

Bardzo często jeżdżę w góry. Moimi ulubionymi są Sudety, a jakbym miała powiedzieć ściślej, kocham jeździć w Góry Stołowe. Są to góry powstałe podczas orogenezy hercyńskiej i należą do typów zrębowych. Są położone u podnóża Kudowy. Właśnie Kudowa Zdrój jest miejscem, w którym bardzo często wybieram nocleg. Mam tam taki swój ulubiony pensjonat.

Pensjonat w Kudowie Zdrój jest moim ulubionym

pensjonaty kudowa zdrójJeśli miałabym opowiedzieć o moim ulubionym pensjonacie, który się znajduje w Kudowie-Zdrój to muszę po pierwsze powiedzieć, że znajduje się na przedmieściach miasta. Nie jest w centrum wśród tłumów turystów, a wiadomo że ta miejscowość jest miejscowością bardzo turystyczną i tłumy są tu na porządku dziennym, a ja tego przecież nie lubię. Pensjonat jest mały, ale schludny. Podoba mi się jego wnętrze. Inne pensjonaty Kudowa Zdrój nie posiadają tego niezwykłego klimatu, co ten mój wybrany. Lubię w nim przebywać, ponieważ wnętrze jest zbudowane z drewna. Pachnie tam specyficznie, ale ten zapach mnie uspokaja i kojarzy mi się z odpoczynkiem. Pensjonat jest w pełni wyposażony. Każdy pokój posiada ładną łazienkę. Jest tutaj kuchnia, w której można przygotowywać ciepłe posiłki. Pokoje są ładne i czyste. Zawsze dostaję świeżo pachnąca pościel. Lubię tutaj spać, ponieważ łóżka są niesamowicie wygodne. Nigdy nie miałam problemów z zaśnięciem. Przyjeżdżam do tego pensjonatu prawie każdego roku i zabieram ze sobą moją mamę, która fantastycznie się tu czuje.

Moja mama także lubi tutaj przebywać tym bardziej, że blisko znajduje się uzdrowisko. Odpoczywamy tutaj oraz regenerujemy siły. Chcemy w tym roku również przybyć do naszego ulubionego pensjonatu i spędzić w Kudowie Zdrój miło czas. Nie możemy się doczekać sierpnia, ponieważ właśnie w tym miesiącu planujemy wyjazd.