biustonosz dla matki karmiącej

Niezbędne zakupy przed narodzinami dziecka – biustonosz dla karmiącej

Jestem osobą bardzo roztrzepaną. Poza tym teraz pierwszy raz byłam w ciąży i nie wiedziałam do końca, co i jak. Trochę się denerwowałam, a nie byłam za dobrze zorganizowana, więc parę rzeczy mi umknęło.

Biustonosz dla karmiącej musi być wygodny

biustonosz dla matki karmiącejNa przykład to, że wypadałoby się zaopatrzyć w stanik dla matek karmiących zanim jeszcze dojdzie do porodu. Na pewno wówczas lepiej się człowiek czuje, kiedy ma już tak ważną rzecz. Ja jednak jakoś to przeoczyłam. Wystarczało mi, że moja bielizna ciążowa pięknie na mnie leży i nie myślałam za bardzo, co będzie potem. W końcu przypomniała mi o konieczności takiego zakupu moja mama. Ja byłam już jednak bardzo słaba, bo to były ostatnie dni ciąży i nie chciałam chodzić po sklepach. Obawiałam się, że odejdą mi wody w takim publicznym miejscu, a tego bym chyba nie zniosła. Postanowiłam więc, że biustonosz do karmienia zamówię sobie przez internet. Wydawało mi się to świetnym rozwiązaniem. Nie będę musiała nigdzie jeździć, a produkt będę miała u siebie na miejscu w domu. Jeżeli mnie już w nim nie będzie, to najwyżej paczkę odbierze mój mąż i po problemie. Rzeczywiście było to wygodnym rozwiązaniem, ale nie pomyślałam, że biustonosz dla karmiącej mimo wszystko dobrze jest chociaż mniej więcej przymierzyć. Inaczej można się rozczarować. Ja dostałam produkt, ale okazało się, że nie leży on idealnie i mnie uwiera.

 

Nie mogłam go więc i tak nosić. Niestety problem nie został więc rozwiązany tak, jak się spodziewałam. Później musiałam i tak przejść się po sklepach, bo inaczej nie dało rady.

Polecam stronę:

http://e-amazonka.pl/2-biustonosze-do-karmienia

Dodaj komentarz


Notice: Undefined index: cookies in /home/roboblog/public_html/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638