Noclegi w dobrej cenie

Moja córka chodzi do gimnazjum. Jest teraz w tak zwanym trudnym wieku. Chociaż ja i tak uważam, że jest rozsądną dziewczynką i nie mam z nią najgorzej. Od jakiegoś czasu angażuję się trochę w sprawy szkolne ze względu na to, że mam trochę więcej niż inni rodzice czasu wolnego.

Wyjazd z córką w góry

Białka Tatrzańska pensjonatyWychowawczyni córki zaproponowała mi żebym pojechała z nią i klasą na wycieczkę szkolna. Ma jechać dwóch nauczycieli ale bardzo chcieli mieć jeszcze jakąś pomoc. Stwierdziłam, że najpierw na ten temat porozmawiam z córką. W końcu musiałam brać jej zdanie także pod uwagę. Córka nie miała z tym problemu, także zgodziłam się. Pojechałam więc z nauczycielami i dziećmi na wycieczkę w góry. Obiecałam córce, że nie będę się za bardzo w nic wtrącać. Na miejscu okazało się, że będziemy nocować w pięknym pensjonacie. Spodziewałam się raczej jakiegoś schroniska z niezbyt wysokim standardem. A jednak był to świetny pensjonat, który poleciłabym znajomym. Takie Białka Tatrzańska pensjonaty są podobno najlepsze w okolicy. I jeśli chodzi o cenę to są najkorzystniejsze. miałam pokój z nauczycielkami. Był duży i do tego miał jeszcze balkon. Pokój zrobił na mnie duże wrażenie. Także pokoje dzieci były wyjątkowo ładne. Cieszyłam się więc, że w tak dobrych warunkach spędzimy ten czas. Na dole była spora sala, w której to znajdowała się jadalnia. Mieliśmy tam wykupione śniadania a także kolacje. I w stołówce tej był duży wybór potraw, były serwowane także dania regionalne, których ja smakowałam z przyjemnością.

Z córką byłyśmy zachwycone tym miejscem. I cieszyłam się, że pojechałam z nimi na tą wycieczkę bo już długo zastanawiałyśmy się gdzie spędzić wakacje. A tak to przy okazji zarezerwowałam dla nas pobyt na prawie dziesięć dni. Wiedziałam, że nie znajdę niczego lepszego.