odblaski reklamowe

Odblaski reklamowe i event dla dzieci

Zbliża się wielkimi krokami dzień dziecka, a nasza firma zajmuje się tworzeniem zabawek dla dzieci. Są to wysokiej jakości ręcznie robione zabawki, takie jak na przykład drewniane samochodziki i tak dalej. Zrobiliśmy ten event i bardzo dobrze się udał.

Liczne gadżety: odblaski reklamowe

odblaski reklamowePrzed nim mieliśmy jednak sporo pracy związanej z samą organizacją oraz z wypromowaniem. Do tego drugiego posłużyły nam plakaty reklamowe między innymi. Wyposażyliśmy się też w liczne gadżety takie jak odblaski reklamowe. Dzieci je uwielbiają, a na różne konkursy można było je przeznaczyć. Były nawet kubki reklamowe tylko dla wygranych, bo odblaski dawaliśmy częściej. W każdym razie, jeśli chodzi o wykonanie plakatu, sprawdził się jeden grafik, ale my też musieliśmy powiedzieć precyzyjnie, czego od niego oczekujemy. Mówił, że robi czasami też foldery reklamowe i niektórzy klienci niestety większość informacji zostawiają dla siebie, a potem się okazuje, że nie sprostał ich oczekiwaniom. My zadbaliśmy, aby powiedzieć jak najwięcej i potem byliśmy zadowoleni. Wiedzieliśmy na przykład, że nie może być zbyt dużo tekstu, a tylko konkrety i że muszą być kolory zachęcające nie tylko dorosłych, ale i dzieci. Nasz grafik czasami robił kalendarze firmowe, więc przy okazji zamówiliśmy też dla siebie,ale to nie na imprezę, tylko tak po prostu. Wszystko co było potrzeba, to załatwiliśmy.

Promocja wyszła całkiem nieźle i na naszym dużym firmowym podwórku bawiło się wspólnie kilkadziesiąt osób. Impreza była z ograniczoną ilość miejsc i biletowana, bo było sporo atrakcji. Właściwie większość biletów została sprzedana, więc wyszło dobrze. Wszyscy byli zadowoleni i zauważyliśmy naprawdę wzrost liczby klientów potem.

Dodaj komentarz


Notice: Undefined index: cookies in /home/roboblog/public_html/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638