tabletki

Olimp chela mag skurcz

Życie w codziennym stresie może powodować obniżanie się poziomu magnezu i potasu w organizmie. O odpowiedni poziom tych pierwiastków w organizmie powinny dbać także osoby spożywające napoje kawowe. Kofeina wypłukuje bowiem te cenne pierwiastki z naszego organizmu.

Kontroluj poziom magnezu

tabletkiKolejną grupą narażoną na obniżenie poziomu potasu i magnezu w organizmie są osoby uprawiające sport. Intensywny wysiłek fizyczny może zaowocować wydaleniem pierwiastków z organizmu. Niedobór potasu i magnezu jest niekorzystny dla organizmu i może objawiać się bolesnymi skurczami. Aby im zapobiegać osoby te powinny uzupełniać niedobory w organizmie. Jak to robić skutecznie? Zwykłe tabletki z magnezem nie rozwiązują długofalowo problemu, ponieważ zawarty w nich magnez jest nisko przyswajalny i większa część dawki ulega wydalenia. Dlatego firma Olimp opracowała magnez nowej generacji kapsułki Olimp chela mag skurcz to nowoczesny preparat zawierający wysoko przyswajalną formę magnezu w postaci chelatu aminokwasowego ALBION oraz wysoko przyswajalną formę potasu. Preparat Olimp chela mag skurcz zawiera również witaminę b6 wspomagającą pracę układu nerwowego. W celu uzupełnienia dawki potasu i magnezu w organizmie należy stosować kapsułki 2 razy dziennie po jednej tabletce po posiłku. Producent nie zaleca przekraczania dziennej dawki.

Olimp chela mag skurcz to suplement diety, który nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kapsułki zalecane są jako zrównoważony sposób żywienia dla osób prowadzących zdrowy tryb życia.

Du kupienia w dobrej cenie na: http://www.moc-lekow.pl/leki_na_serce_miazdzyce/chela_magb6_skurcz_60_kaps_cena_18_9_zl