mała architektura miejska

Organizujemy przyjęcie

Chyba każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudne byłoby nasze życie bez przyjaciół. W przeciwieństwie do rodziny, przyjaciół możemy sobie sami wybrać, dlatego warto zadbać o to, by były to osoby wartościowe i godne zaufania, w których towarzystwie będziemy się dobrze czuli i z którymi będziemy chcieli spędzać jak najwięcej czasu.

Mała architektura miejska w ogrodzie

Kiedy już uda nam się zyskać kilka takich zaufanych osób, będziemy mogli powiedzieć o sobie, że odnieśliśmy prawdziwy sukces. Oczywiście należy jednak pamiętać, że o przyjaźń, jak o każdy związek należy dbać. Dlatego od czasumała architektura miejska do czasu wyprawmy w swoim domu przyjęcie, na które zaprosimy wszystkich naszych przyjaciół. Rzecz jasna, przed jego rozpoczęciem pochowajmy wszystkie rzeczy, które mogą przypadkiem ulec zniszczeniu. Nawet jeżeli duże donice, stojące w rogach przedpokoju uważamy za przepiękne, warto będzie je schować, by któryś z naszych lekko podchmielonych kolegów przypadkiem ich nie przewrócił. Ewentualnie możemy nasze śliczne nowoczesne donice pokazać gościom przed rozpoczęciem przyjęcia i później je schować. Przykryjmy również foliowym obrusem nasz stół nowoczesny, aby uniknąć jego zalania.

Dobrym pomysłem będzie również urządzenie przyjęcia w ogrodzie. Po pierwsze, będziemy mieli okazję pochwalić się naszym nowym nabytkiem, jakim jest nasza mała architektura miejska, a po drugie zniwelujemy liczbę ewentualnych strat. Oczywiście wadą przyjęcia na wolnym powietrzu jest pogoda i jeśli ona nie sprzyja, będziemy musieli przenieść się do środka.

Opublikowano w Dom