Pensjonat z wygodnymi kanapami

Do mojego pensjonatu co roku przyjeżdżało mnóstwo gości. Od czasu, kiedy okolica oferowała więcej atrakcji to zaczęły przyjeżdżać rodziny z dziećmi i takich turystów było zawsze najwięcej. Postanowiłam przemeblować pokoje w pensjonacie, żeby podwyższyć gościom komfort.

Zakup nowych kanap do pensjonatu

kanapa z dużym spaniemPojechałam osobiście do miasta do jednej z największych galerii meblowych, żeby sprawdzić co było w ofercie. Interesowała mnie jakaś kanapa z dużym spaniem i takiego mebla poszukiwałam. W galerii były różne kanapy i występowały w różnych cenach. W sumie potrzebowałam dwunastu takich kanap z dużym spaniem i postanowiłam porozmawiać z kierownikiem sklepu. Liczyłam po cichu, że z uwagi na sporą ilość dostanę jakiś dodatkowy rabat. Kierownik galerii był otwarty na moją ofertę i nawet wskazał mi kanapy, które były dostępne i spełniały moje oczekiwania. Znalazłam tam kanapę, która idealnie nadawała się do mojego pensjonatu. Złożona nie zajmowała dużo miejsca a po rozłożeniu było zaś sporo miejsca do spania. Kanapa była bardzo wygodna. Zapytałam jaki byłby ostateczny koszt, gdybym zdecydowała się na zakup. Kierownik galerii zaoferował mi trzydziestoprocentowy upust i szybko sobie obliczyłam, że sporo na tym zaoszczędzę. Zakupiłam więc te kanapy i poprosiłam o ich dostawę w piątek. Do tego czasu zdążyłam pozbyć się starych łóżek z pokoi gości i bez problemu mogłam umieścić tam nowo kupione kanapy dla swoich gości. Dzięki temu będzie im jeszcze wygodniej w moim pensjonacie.

Goście szybko docenili te zmiany i nie raz słyszałam jak wygodnie się wyspali. Podwyższyłam komfort, ale nie zmieniałam cen. Miałam zawsze określoną kwotę za wynajem pokoi w moim pensjonacie i nie zamierzałam tego zmieniać. Dzięki temu zawsze było wielu chętnych.