Pokrowiec samochodowy Citroen, Renault, Iveco

Pokrowce ogólnie. Jakie kupić?

Kupując pokrowiec często zastanawiamy się jaki wybrać i co jest najlepsze. Tak samo plandeki samochodowe. Jaką kupić, ile wydać itp. podstawowa sprawa kupują plandeki do samochodów osobowych musimy znać markę naszego autka plandeki bowiem są dostosowane do konkretnych modeli.

Jaki pokrowiec warto kupić do samochodu?

Pokrowiec samochodowy Citroen, Renault, IvecoDodatkowo jednak powinniśmy zmierzyć długość samochodu oraz jego obwód na wysokości zderzaka. Pozwoli nam to idealnie dopasować pokrowiec. Ale jaki kupić? To zależy do czego on ma służyć. Są pokrowce samochodowe citroen c1, które używa się w garażu żeby ochronić samochód przed kurzem. Tak zazwyczaj chroni się pojazdy zabytkowe. Plandeki te są jednowarstwowe oczywiście od spodu pokryte filcem, aby zapobiec porysowaniu karoserii. Jednak gdy chcemy aby plandeka była ochrona przed warunkami pogodowymi to już musimy kupić coś droższego. Najlepiej dwu lub trójwarstwowe plandeki. Takie plandeki pokryte ssą PCV dzięki czemu są nieprzemakalne, co pozwala ochronić auto przed deszczem czy śniegiem. Najlepsze plandeki pozwalają również na obieg powietrza, aby woda nie gromadziła asie pod plandeką. Zapobiega to powstawaniu rdzy. Plandeki te chronią też przed promieniami UV które powodują blaknięcie lakieru. Ochrona dotyczy również wiatru, ptasich odchodów i soków z drzewa. Te dwa ostatnie wpływają niekorzystnie na lakier. Niszczą go. Założenie takiej plandeki zajmuje 10 minut tak samo jak zdjęcie. Tylko ta plandeka ułatwia nam życie bardo. Nie musimy skrobać samochodu z lodu. Czyszczenie plandeki jest jeszcze prostsze. Wystarczy ja zdjąć i wytrzepać, a ewentualnie przemyć go jakimś delikatnym środkiem czyszczącym. Mając psa potrzebny nam będzie pokrowiec do przewozu psa. Taki pokrowiec jest bardzo wyd=godny bo oprócz tapicerki mamy również czystą podłogę. Pokrowiec zakładany jest na tylnym siedzeniu w postaci hamaka. Dzięki temu pupil może wygodnie wylegiwać się podczas jazdy, a ponadto jest chroniony przed gwałtownym hamowaniem i innymi turbulencjami związanymi z jazdą. Dzięki temu my i nasz pupil czujemy się bezpiecznie podczas jazdy.

Na takich akcesoriach samochodowych nie warto oszczędzać. Zasada jest taka: im droższy tym lepsza jakość wykonania a co za tym idzie bezpieczeństwo i pewność, że samochód będzie w stanie idealnym.