Polecane nasiona marihuany

Człowiek od początku swego istnienia interesował się otaczającą go przyrodą. Obserwując zachodzące w niej cykle i procesy nauczył się wykorzystywać ją do własnych celów. Szczególnie rośliny wykorzystywane są niemal w każdej dziedzinie życia do dnia dzisiejszego. Największe zastosowanie znalazły w gastronomii oraz medycynie, ich właściwości są znane i doceniane.

Nasiona marihuany kwitnące automatycznie

automatyczne nasiona marihuanyBywają jednak rośliny które budzą niepokój a nawet są państwa w których posiadanie ich lub hodowla grożą poważnymi sankcjami karnymi. Przykładem takiej rośliny jest marihuana, która odpowiednio zastosowana może okazać się cudownym lekarstwem na poważne i długotrwale schorzenia. Ale może również okazać się niebezpieczną a nawet śmiertelną trucizną doprowadzającą do uzależnienia. W naszym kraju znajduje się na liście zakazanych produktów. Automatyczne nasiona marihuany to jej genetyczna mutacja. Przyjmują i rozwijają się bardzo szybko i są łatwe w uprawie. Ich charakterystyczna cechą jest to, że kwitną niezależnie od tego jak długo roślina w ciągu dnia jest oświetlona. To znaczy, że okres kwitnięcia niezależny jest od długości dni i nocy. Marihuana auto kwitnie już w trzecim tygodniu od swojego życiowego startu. Roślina jest niska i szybka w rozwoju, oraz prosta w uprawie. Ma małe wymagania glebowe. Do pełnej dojrzałości dochodzi w osiem do jedenastu tygodni.

Nasiona możemy kupić w sklepach stacjonarnych lub przez Internet, musimy jednak pamiętać, że w naszym kraju jej uprawa jest zakazana. Możemy jedynie posiadać nasiona w celach kolekcjonerskich. Koszt ich zakupu nie jest duży i waha się od kilkunastu do pięćdziesięciu złotych za jedna sztukę. Tego typu kolekcja z pewnością będzie czymś unikatowym, ciekawym doświadczeniem mogłoby być posiadanie jej.