gabiony producent

Pomysł na biznes: producent gabionów

Jako młody chłopak po szkole chciałam otworzyć jakiś własny biznes, ale nie mogłem znaleźć dla siebie miejsca. Moją pasją były metalowe siatki, które robiłem na zajęciach praktycznych, oraz kamienie. Na szczęście znalazłem sposób, by połączyć te dwie rzeczy.

Montaż gabionów

gabiony producentI tak powstały moje pierwsze gabiony. Najpierw jako kamienne słupki w ogrodzie, jako podpora dla stołu czy ławki, ale z czasem zacząłem myśleć o tym poważnie, jako o sposobie, w jaki mogę zarobić na życie. Otworzyłem swoją własną firmę, która sprzedaje i montuje gabiony producent. Początki były ciężkie, ludzie nie byli przekonani do tego rozwiązania. Jednak jako początkujący producent niestrudzenie reklamowałem swoje ogrodzenia gabionowe w lokalnych mediach, potem w całym województwie, a na końcu już w całym kraju. Oferowałem gabiony tanio, żeby tylko ściągnąć jak najwięcej klientów. Z czasem zaczęło iść mi w biznesie coraz lepiej. Robiłem ogrodzenia gabionowe dla osób prywatnych i firm, ogradzałem firmy i zakłady przemysłowe, a nawet kilka ogrodów. Ludzie szybko się przekonywali o zaletach gabionów i przymykali oko na pewne niedostatki wizualne. I z tym sobie radziłem poprzez dodawanie do kamieni w jednolitym kolorze pasów w innej barwie, które układały się w jakiś wzór i sprawiały, że gabiony wyglądały znacznie bardziej interesująco.

Na razie mój biznes rozwija się bardzo dynamicznie. Mam coraz więcej klientów z różnych części kraju, którzy doceniają profesjonalizm mojej firmy i wysoką jakość wykonania ogrodzenia, a także staranny dobór kamieni.

Dodaj komentarz


Notice: Undefined index: cookies in /home/roboblog/public_html/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638