Pończochy na żylaki

Sigvaris jest jedną z największych firm na świecie specjalizującą się w branży rehabilitacyjnej, czy inaczej mówiąc medycznej. Sigvaris oferuje głównie rajstopy, pończochy, podkolanówki uciskowe, które zazwyczaj są wykorzystywane w walce z żylakami, albo noszone profilaktycznie.

Zalety pończoch uciskowych

sigvaris pończochy uciskowePończochy uciskowe posiadają wiele zalet. Noszone są w momencie kiedy pojawiają się żylaki, które najczęściej są na nogach. Sigvaris pończochy uciskowe są bardzo popularnym produktem medycznym. Powinny je nosić osoby, które mają żylaki, albo profilaktycznie. Pończochy może nosić każde, czy kobieta, czy mężczyzna. Ubierając je pod spodnie nawet ich nie widać. Tak samo jeśli chodzi o sukienki, można je ubrać, a wyglądem nie różnią się one niczym od zwykłych pończoch. Pończochy uciskowe firmy Sigvaris są polecane przez lekarzy dla osób, które przeszły zabieg udrażniania żył. Na początku powinno je się nosić non stop przez jakiś czas, tak jak zaleci lekarz. Następnie po upływie wyznaczonego czasu można je zakładać tylko na dzień, kiedy jesteśmy ciągle w ruchu, natomiast na noc możemy dać nodze, czy nogom odpocząć. Dużo osób jednak nosi pończochy uciskowe profilaktycznie, głównie są to kobiety. Kobiety lubią obcasy i bardzo często są narażone na pojawiające się pajączki na nogach, głównie na łydkach. Żylaki nie wyglądają estetycznie, szczególnie jak kobieta ma ubraną sukienkę, a przede wszystkim lekceważenie ich może okazać się bardzo niebezpieczne.

Ogólnie mówiąc pończochy uciskowe firmy Sigvaris są bardzo popularne i polecane przez specjalistów. Można je nosić na co dzień profilaktycznie. Za pończochy uciskowe firmy Sigvaris zapłacimy od sześćdziesięciu złoty, nawet do trzystu zloty za jedną sztukę. Można je kupić w sklepie medycznym.