Portfele skórzane idealnym podarunkiem

Muszę przyznać, że mój tata wygląda jak taki elegancik zawsze. Przykłada dużą wagę do tego, jak się ubiera. Zawsze dodatki muszą pasować do reszty ubioru, tak samo zresztą jak krawat, koszula idealnie wyprasowana. Twierdzi, zgodnie ze starym porzekadłem, że jak nas widzą, tak nas piszą. Dlatego zawsze wiem, że mogę mu kupić jakiś element garderoby, czy dodatek, bo lubi takie prezenty.

Portfel ze skóry dla taty

eleganckie portfele skórzaneWiedziałam, że tata krawatów ma już tyle i to w każdym kolorze, że nie było sensu mu żadnego kupować. Myślałam o jakiejś torbie skórzanej do pracy, to znaczy takiej teczce, by nosił tam wszystkie swoje dokumenty, ale ostatecznie zrezygnowałam. Nie wiedziałam, czy takiej nie ma, i czy spodoba mu się taka, jaką mu kupię. Zobaczyłam w tym sklepie eleganckie portfele skórzane i natchnęło mnie. Tak, taki portfel byłby idealnym prezentem. Tata ma swój stary przetarty już portfel, i czasami na niego narzeka. Jednak nie miał czasu wybrać się ostatnio na zakupy. Dlatego to właśnie portfel będzie prezentem dla niego. Miałam tylko nadzieję, że mama nie wpadnie na ten sam pomysł co ja, bo kiedyś kupiłyśmy mu dwa takie same paski. Na szczęście, przydały mu się, no ale w przypadku portfela, to już nie jest takie fajne mieć dwa takie same. Zadzwoniłam do mamy dla pewności, informując, że kupię tacie portfel. Powiedziała, że ona kupi mu jakąś teczkę do pracy, więc spokojnie. Dobrze, że ja mu tej walizki jednak nie kupiłam, tylko wpadłam na pomysł z portfelami.

Tata otrzymał podarunki z okazji swoich urodzin. Od mamy oczywiście piękną skórzaną torbę, do której mógł wszystko zmieścić, co potrzebne. Natomiast ode mnie piękny skórzany portfel w kolorach ciemnego brązu. Teraz może sobie włożyć portfel ode mnie w walizkę od mamy i ruszyć w drogę.