Potrzebowałem automatu do bram przesuwnych

Bramy automatyczne to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla kogoś kto często wyjeżdża z swojej posesji lub często przyjmuje zmotoryzowanych gości. Nie inaczej jest w moim przypadku. Od samego początku gdy kupiłem działkę w stanie surowym, w projekcie ogrodzenia kazałem uwzględnić bramę automatyczną. Wiedziałem, że często będę z niej korzystać.

Poszukiwania automatu do bram przesuwnych

automat do bramy przesuwnejGdy już wszystko było gotowe byłem bardzo szczęśliwy. Lata mijały a brama codziennie pracowała otwierając się i zamykając nawet kilkanaście razy dziennie. Po kilku latach zauważyłem, że brama jakby zwalnia, więcej czasu potrzebuje aby się otworzyć i zamknąć. Bałem się, że w końcu może całkiem stanąć i będę musiał ręcznie przepychać ją aby móc wyjechać samochodem. Nie tracąc czasu zadzwoniłem do autoryzowanego serwisu, skąd też kupowałem całą bramę. Na infolinii opisałem swój problem, Pani po drugiej stronie słuchawki stwierdziła że z dużą dozą prawdopodobieństwa za ten problem odpowiada automat do bramy przesuwnej. Ustaliła ze mną dogodny dla mnie termin wizyty technika w celu weryfikacji usterki. Gdy fachowiec się pojawił i rozebrał obudowę bramy potwierdził, że automat jest do wymiany. Na całe szczęście okazało się, że nie jest to bardzo drogi element i w moim przypadku przy tak częstym użytkowaniu bramy wytrzymał i tak powyżej średniej, którą przewiduje producent.

Po kilku dniach ponownie pojawił się u mnie technik wraz z nowym automatem do mojej bramy. Całą wymiana przebiegła bardzo sprawnie i szybko, bez najmniejszych problemów. Po wymienieniu elementu od razu brama nabrała wigoru i szybkości, nie spodziewałem się aż takiej różnicy. Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi i liczę na to, że również ten automat będzie służył przez wiele lat.