Pracuję w serwisie z naprawą laptopów w Bydgoszczy

 

Od dziecka jestem wielkim miłośnikiem komputerów. Często w domu zajmowałem się naprawianiem sprzętu moim rodzicom czy też znajomym, którzy nie tak dobrze radzili sobie z problemami komputerowymi tak jak ja. Obecnie, jestem informatykiem w jednym z serwisów komputerowych w Bydgoszczy.

Naprawa laptopa w Bydgoszczy

serwis laptopów bydgoszczJest to praca, którą naprawdę bardzo lubię, gdyż przeważnie bardzo szybko przychodzi mi zdiagnozowanie problemu i jego wyeliminowanie. Mam dosyć duże doświadczenie w tej kwestii ze względu na codzienną styczność z komputerem już od najmłodszych lat. W pracy spędzam dużo czasu, nawet jeżeli nie ma za wiele do roboty, to staram się utrzymać stanowisko w czystości lub też bawię się sprzętem dla własnej satysfakcji i odratowuję niektóre, zapomniane już podzespoły. Posiadamy wiele klientów, gdyż na obrzeżach miasta w tym miejscu, jest to jedyny serwis laptopów Bydgoszcz posiada wiele serwisów, jednakże są one głównie w centrum miasta, a nie każdy chce jeździć właśnie tam, jeżeli ma dosyć daleko. Często klienci przychodzą do nas z bardzo banalnymi problemami, które można rozwiązać w przeciągu kilku minut, jak chociażby odpięty kabel od płyty głównej, poluzowany procesor czy też niedociśnięta kość pamięci RAM lub karta graficzna. W takich problemach staram się pomagać jak najszybciej, aby klient nie musiał bez powodu czekać i nie pobieram za to żadnych opłat, gdyż są to problemy wymagające tylko podstawową wiedzę do ich rozwiązania.

Zawsze staram się pomagać klientom najlepiej jak tylko mogę i tłumaczyć im rozwiązania problemów, które są na tyle proste, aby je streścić i aby inni mogli je zrozumieć. W ten sposób pomagam ludziom nie tylko w obecnej sytuacji, ale również może i w przyszłości, gdy natkną się na taki sam problem.