Pracuję z mamą w księgowoścvi

Moja mama potrzebuje pomocy. Postanowiłam zapisać się na kurs z księgowości żeby pomóc jej w prowadzeniu biura księgowego. Mama jakiś czas była bezrobotna. Zapisała się wówczas na kurs, który był organizowany w urzędzie pracy. Skończyła kurs z wyróżnieniem i dostała propozycję aby otworzyła swoje biuro. 

Mama otworzyła biuro rachunkowe

fachowe biuro rachunkowe z BydgoszczyMama podjęła ryzyko i napisała biznesplan. Jej dokumenty zostały bardzo dobrze ocenione i mama dostała dofinansowanie na otworzenie swojego biura. Na początku miała mało klientów i sama sobie ze wszystkim radziła. Ostatnio jednak się nie wyrabia i chciała kogoś znaleźć do pomocy. Postanowiłam zapisać się na kurs żeby pomóc swojej mamie i kiedyś w przyszłości na stałe zająć się prowadzeniem firmy. Wiem ile biuro rachunkowe dla mamy znaczy i nie chciałabym żeby jej praca i zaangażowanie, które włożyła w prowadzenie biura poszło na marne. Fachowe biuro rachunkowe z Bydgoszczy jest doceniane przez klientów. Mama zawsze bardzo dokładnie wprowadza wszystkie dokumenty do systemu. Żaden klient nie miał nigdy żadnych pretensji do mamy, że coś zostało nie tak zaksięgowane. Chciałabym być taka dobra w tej pracy jak moja mama. Kurs mi się podobał. Wiedziałam, że mama mi ze wszystkim pomoże i na początku będzie sprawdzała wprowadzone przeze mnie dokumenty. Mama bardzo się ucieszyła, że chcę jej pomóc. Udało mi się zdać kurs z dobrym wynikiem. mama zaczęła mnie wprowadzać we wszystkie firmowe programy. Bardzo dobrze sobie radziłam. Byłam z siebie zadowolona.

Najbardziej cieszyłam się z tego, że mogę pomóc mamie i ona będzie miała więcej czasu dla siebie. Razem bardzo dobrze nam się pracuje. Wspieramy się i staramy się jak najlepiej obsługiwać naszych obecnych i nowych klientów. Zapewniamy im przystępne ceny a także naszą wiedzę.