projektowanie ogrodów

Przyjaciółka i projektowanie ogrodów

Moja przyjaciółka ostatnio zaczęła budowę domu. Jest to niewątpliwie wielka inwestycja. Nie dość, że kosztuje bardzo dużo pieniędzy to i sporo nerwów. Przyjaciółka jest bardo nerwową osobą i gdy tylko słyszy od kierownika budowy, że jest jakiś problem, albo że znów źle coś obliczyli i trzeba dokupić materiałów to jest wściekła.

Projektowanie ogrodów godne uwagi

projektowanie ogrodów Namówiła mnie ostatnio bym pojechała z nią na śląsk tym razem autostradą. Stwierdziła, że musi znaleźć tam już zawczasu dobrego architekta ogrodów. Podobno projektowanie ogrodów na śląsku czy też zakładanie ogrodów jest to coś czym architekci terenów zielonych ze Śląska mogą najbardziej się pochwalić. Co prawda oczywiście ceny tych usług są też nieporównywalne z cenami jakie są na rynku lokalnym. Jednak tym razem pieniądze nie miały większego znaczenia gdyż teść postanowił, że zapłaci za wspaniały ogród. Sam pasjonuje się roślinami i wymagał by był to ogród wyjątkowy. Przyjaciółka stwierdziła, że wręcz zaskoczy teścia tym jaki ogród będzie piękny i postanowiła znaleźć najlepszego fachowca w tej dziedzinie. Najpierw zrobiła rozeznanie w internecie i wybrała trzech. Chciała aby przedstawili jej przykładowe projektu ogrodów. Miała wybrać tego, który zaskoczy ją najbardziej swoją kreatywnością i nowoczesnymi pomysłami. Wymagała wręcz, żeby projekt ogrodu był taki by nikt inny nie mógł nawet próbować powtórzyć go.

Oglądała projekty i ku mojemu zdziwieniu wybrała najbardziej tradycyjny. Byłam bardzo zdziwiona bo przyjaciółka lubiła innowacyjne rozwiązania czasem nawet szalone.

Dodaj komentarz


Notice: Undefined index: cookies in /home/roboblog/public_html/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638