regały półkowe

Różne rozwiązania wyposażenia sklepowego – regały Bydgoszcz

Metal, jako materiał o imponującej trwałości i odporności, nie tylko na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, ale i trwający nawet przez długi czas napór dużej siły. Właściwości metalu, wykorzystywane są w wielu różnych branżach, spośród których wyróżnić można także i sektor handlowy.

Regały doprowadzą Twój sklep do ładu

Handel zaś, związany w ogromnym stopniu jest z magazynowaniem towaru, który z pewnych powodów nie może być umieszczony na terenie sklepu. Magazyny, często pełne są towaru, składowanego na kolejnych planszach, ustawionych jedna na drugiej i z tego właśnie powodu, niezwykle ważne jest, by konstrukcja plansz była jak najbardziej stabilna. Stabilność konstrukcji, zapewnić tak naprawdę może tylko wytrzymały szkielet, taki jak regały Bydgoszcz, które opierają się na technice tzw. wciskania poszczególnych elementów. System ten, jest popularny w magazynach, gdyż łączy solidność z łatwością montowania półek, co sprawdza się w sytuacjach takich jak konieczność zgromadzenia dużej ilości towaru w szybkim tempie i z wykorzystaniem możliwie jak najmniejszej przestrzeni magazynu. Aby wytrzymać obciążenie, konstrukcja metalowa, wzmocniona została podwójną warstwą potężnej blachy. Tym samym, zminimalizowane praktycznie do zera zostało ryzyko przechylenia się konstrukcji metalowej. Warto nadmienić, że dotychczas, częścią narażoną na uszkodzenia i nieautoryzowany ruch, była środkowa część nogi konstrukcji. Dzięki precyzyjnie dokonanym modyfikacjom w postaci zwiększenia wytrzymałości i stabilności, część ta, przestała stanowić zagrożenie, a metal, może zostać w pełni wykorzystany, wraz z całym swoim potencjałem.

Najwyższa jakość wykorzystanych do produkcji regałów materiałów, jest w stanie zapewnić to wszystko, czego oczekuje od konstrukcji w magazynie każdy pracownik, czyli stabilności, wytrzymałości, niezawodności, pełnej kontroli i nade wszystko, absolutnego bezpieczeństwa. Dodatkowo, współczesne modele regałów wykonanych z metalu, wykończone są ocynkiem ogniowym, który zapewnia im jeszcze większą żywotność.