Samochodzik cabrio na akumulator

 

Dzieciństwo jest okresem beztroskiej zabawy i czasu spędzanego z rodzicami. Dzieci bardzo lubią spędzać aktywnie czas, dlatego rodzice chętnie im kupują rowerki, hulajnogi, czy rolki. Alternatywą dla nich mogą być elektryczne pojazdy. 

Od jakiego wieku są autka na akumulator?

auto na akumulator cabrioDzieci są małymi kopiami swoich rodziców, dlatego chętnie wykonują czynności, które dorośli robią na co dzień. Przede wszystkim lubią jeździć samochodem, a chłopcy szczególnie kierować nimi. Z tego względu niektórzy rodzice decydują się na zakup samochodu napędzanego na akumulator, którym dziecko może samodzielnie jeździć. Dostępne są dwa rodzaje samochodzików, dla jednego dziecka i dla dwójki maluchów. Mogą z nich korzystać nawet maluchy w wieku dwunastu miesięcy, ponieważ większość modeli posiada pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu dzieci nie będą z nich wychodziły w trakcie jazdy. Auto na akumulator cabrio może mieć zdalnie sterowany pilot, którym rodzic może kierować pojazdem na odległości kilku metrów. Samochodziki wyglądają jak wierne kopie prawdziwych pojazdów, jakie każdego dnia można spotkać na ulicy. Z tą różnicą, że wszystkie są w wersji cabrio, aby łatwo można było do nich wsiadać i z nich wysiadać. Autka mają zamontowane lusterka boczne, klakson, światła led z przodu i z tyłu oraz mają wygodne fotele z oddzielnymi pasami bezpieczeństwa. Dla maluchów wyprawa takim pojazdem jest prawdziwą przygodą pełną wrażeń, gdyż dziecko może samodzielnie kierować pojazdem i czuje się prawie jak dorosły, który jeździ prawdziwym samochodem.

Większość rodziców kupuje takie pojazdy na akumulator swoim dzieciom, które ukończyły już trzeci rok życia, ponieważ mogą one już samodzielnie nimi kierować. Ceny takich samochodzików zaczynają się już od około trzystu pięćdziesięciu złotych.