Siostra kupuje okna z Grójca

 

Moja siostra ma bardzo duże mieszkanie. To mieszkanie jest naprawdę bardzo ładne urządzone. Po prostu siostra ma niewątpliwie talent do urządzania mieszkań. Myślę, że ona tak naprawdę powinna zostać jakimś projektantem wnętrz bo czasem jej pomysły naprawdę mnie zaskakują.

Duże okna u siostry w mieszkaniu

okna piasecznoOna co chwilę robi jakieś modyfikacje w swoim mieszkaniu.Siostra cały czas powtarza, że jej najbardziej zależy na naprawdę dużej wolnej przestrzeni. Po prostu takie mieszkania jej się najbardziej podobają. Teraz wpadła na pomysł żeby połączyć kuchnię z salonem. Zyska dzięki temu na pewno trochę powierzchni. Moim zdaniem jest to na pewno dobry pomysł. Siostra oprócz tego połączenia chce całkowicie przerobić okna. Chce mieć po prostu takie naprawdę duże okna praktycznie na całej ścianie. Dzięki temu pomieszczenie będzie wyglądało na jeszcze większe niż jest w rzeczywistości. Siostra powiedziała, że taki okna kupi chyba w Grójcu bo porównywała ceny i tam są chyba najtańsze. Co prawda także okna z Otwocka są w naprawdę dobrej cenie, jednak po prostu do Grójca siostra ma bliżej. Okazało się w Grójcu, że jest możliwe zamontowanie takich dużych okien. Trzeba oczywiście wykuć trochę ścianę i nie będzie to takie proste ale jak najbardziej jest to do zrobienia. Siostra na tej ścianie z okien będzie miała tylko duże drewniane rolety, których planuje i tak nie używać. Będą one tylko wtedy używane kiedy słońce będzie za mocno świeciło. Bo tak siostra chce mieć widok na miasto.

Siostra ma to mieszkanie na dziesiątym piętrze także widok u niej na miasto jest naprawdę bardzo ładny. Odwiedziłam ostatnio siostrę gdy była już po remoncie. Byłam naprawdę bardzo zdziwiona jak ona teraz przerobiła to mieszkanie. Wygląda naprawdę świetnie. Te duże okna sprawiają, że mieszkanie wygląda na dużo większe.

Opublikowano w Dom