Stadion

Sklep z rękawicami i akcesoriami bramkarskimi – Profesjonalny ubiór bramkarza, to gwarancja sukcesu zespołu

Zwycięstwo danej drużyny, to nie tylko zasługa piłkarzy, ale również bramkarza. Dlatego również jemu należy zapewnić, jak najbardziej komfortowe warunki do pracy. Aby to osiągnąć, wystarczy wyposażyć go w odpowiednie akcesoria bramkarskie.

Akcesoria bramkarskie niezbędne każdemu młodemu goalkeeperowi

StadionNa polskim rynku istnieje wiele sklepów, posiadających w swoim asortymencie rękawice bramkarskie oraz inne akcesoria bramkarskie. Podstawą każdego bramkarza są odpowiednie rękawice. Powinny być one elastyczne, miękkie, wygodne (dopasowane do kształtu palców) oraz wykonane z dobrej jakości materiałów (pianka lateksowa oraz gąbka pamięciowa wewnątrz rękawic, pochłaniająca uderzenia piłki i zapewniająca dopasowanie się do jej kształtu), zapewniających dobrą chwytność piłki i odporność na różne czynniki atmosferyczne (deszcz, wilgoć). Ponadto powinny skutecznie chronić palce przed urazami, uszkodzeniami i przeciążeniem, zapewniając przy tym swobodę ruchów. Dodatkowo rękawice bramkarskie winny zabezpieczać dłonie przed poceniem (spocone dłonie mogą ograniczać czucie piłki) i zapewniać właściwą cyrkulację powietrza. Można to uzyskać, dzięki wstawkom z oddychającego, siateczkowego materiału. Każdy bramkarz, aby czuć się na bramce komfortowo, powinien być ubrany w odpowiedni strój, w tym. m.in w: podkoszulek, bluzę, spodnie lub spodenki, lekkie i wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiału, odprowadzającego wilgoć, zapewniające swobodę ruchów, wyposażone w specjalne gąbki, amortyzujące upadek. W skład stroju bramkarza powinny wejść także specjalne podspodenki, które, dzięki zastosowanej w nich technologii, zapobiegają szybkiemu zmęczeniu mięśni oraz odprowadzają pot na zewnątrz oraz chronią przed urazami. Komfort i bezpieczeństwo bramkarza podczas meczu, to krok w stronę zwycięstwa Twojej drużyny.

Nasz sklep z rękawicami bramkarskimi i inne akcesoria bramkarskie, posiada wszystkie niezbędne elementy, które przyczynią się do sukcesu Twojego zespołu. Zapoznaj się z jego ofertą już dziś, a na pewno nie pożałujesz!