Śmieszny fartuch dla męża

Kiedy we wtorek wracałam z pracy to postanowiłam wejść jeszcze po drodze na bazar. Miałam do kupienia kilka warzyw na zupę a tam zawsze wszystko było bardzo świeże. Lubiłam robić zakupy na bazarze i zaglądałam tam na prawdę bardzo często.

Mąż w śmiesznym fartuchu kuchennym

śmieszne fartuchy kuchenneTym razem jednak zauważyłam, że przed wejściem na targowisko pojawił się jakiś nowy sklep. Zdecydowałam się wejść do środka, ponieważ nazwa sklepu wydała mi się wyjątkowo interesująca. W środku były śmieszne fartuchy kuchenne, które zaczęłam przeglądać. Od razu mi się spodobały, ponieważ były wykonane z doskonałej jakości materiału i miały zabawne aplikacje. Z uwagi na to, że mój mąż dość często gotuje obiady zdecydowałam się sprezentować mu taki śmieszny fartuszek. Jarek ma ogromne poczucie humoru i byłam pewna, że z takiego prezentu będzie zadowolony. Kiedy skończyłam robić wszystkie zakupy to udałam się prosto do domu. Mąż już na mnie czekał. Nie zdążyłam nawet zdjąć butów i już pokazałam mu fartuch, który specjalnie dla niego kupiłam. Jarek był bardzo rozbawiony i zapytał gdzie są takie śmieszne fartuchy kuchenne, ponieważ nigdzie ich nie widział. Od razu go założył i zaczął przygotowywać dla nas zupę. Z rozbawieniem przyglądałam się mu jak krzątał się po kuchni w tym przezabawnym fartuchu i widziałam, że on także świetnie się przy tym bawił. To był zdecydowanie trafiony prezent. Jarek zresztą fartuch zakładał za każdym razem jak przyrządzał jakieś potrawy w kuchni i wyglądał świetnie.

Uwielbiam swojego męża również za to, że mamy podobne poczucie humoru. Łatwo zrobić mu jakąś zabawną niespodziankę, ponieważ doskonale wiem co dla niego wybrać. Tak było właśnie z fartuchem, z którym na dobrą sprawę mój mąż się nie rozstaje. Uwielbia nosić swój fartuch.